حضور رافائل نادال در تور کالیفرنیا با کیا EV6 + فیلم

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

خودروهای برقی به آینده صنعت خودروسازی تبدیل شده‌اند و در این بین شرکت‌های مختلف از چهره‌های معروف برای پیشبرد اهداف خود در بازاریابی و فروش این خودروها کمک می‌گیرند. یکی از این افراد تنیسور مشهور رافائل نادال است، فردی که به عنوان سفیر کیا EV6 در تورنمت‌های مختلف حضور پیدا می‌کند.

رافائل نادال هم‌اکنون در ایالت کالیفرنیا حضور دارد، ایالتی که به واسطه حمایت همه جانبه خود از خودروهای برقی شناخته شده است. این تنیس‌باز اسپانیایی فعالیت‌های روزمره خود در تور کالیفرنیا را با کیا EV6 انجام می‌دهد، امری که هم جنبه تبلیغاتی دارد و هم نشان دهنده علاقه وی به کیا EV6 است. رافائل نادال از بین کیا اسپورتیج برقی و کیا EV6، خودرو دوم را برای استفاده در این تور انتخاب کرده است.

رافائل نادال و کیا از سال‌ها پیش با یکدیگر همکاری می‌کنند. نادال سفیر نام تجاری کیا در سراسر جهان است و این رابطه روز به روز تقویت شده است. رافائل نادال اخیرا تصاویری از کیا EV6 را در حساب کاربری اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته است.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران