بازداشت کانر مک گرگور به دلیل رانندگی خطرناک، بنتلی کانتیننتال GT وی توقیف شد!

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

کانر مک گرگور یکی از مبارزان معروف در رشته MMA است که در فضای مجازی نیز فعالیت گسترده‌ای دارد. اخیرا برخی از رفتارهای او حاشیه ساز شده‌اند، از جمله رانندگی خطرناک و عواقبی که پس از آن وی را درگیر خود کرد.

کانر مک گرگور به عنوان یکی از ورزشکاران ثروتمند جهان، خودروهای بسیاری را در تملک خود دارد. وی تصاویر این خودروها را در شبکه‌های مجازی به اشتراک می‌گذارد اما به نظر می‌رسد که حداقل تا مدتی نخواهد توانست از بنتلی کانتیننتال GT خود استفاده کند، چرا که این خودرو توسط پلیس انگلستان توقیف شده است.

کانر مک گرگور هنگام رانندگی خطرناک با بنتلی کانتیننتال GT خود در بزرگراه N4 تحت تعقیب پلیس قرار گرفت و متوقف شد. با توجه به جریمه‌های رانندگی پیشین وی، پلیس وی را تحت بازداشت موقت قرار داد و بنتلی کانتیننتال GT او نیز توقیف شد. وی در حال حاضر با صدور قرار وثیقه آزاد است.

بنتلی کانتیننتال GT به موتور 6.0 لیتری W12 با 650 اسب‌بخار قدرت و 900 نیوتن متر گشتاور مجهز است. شتاب صفر تا صد موتور 6.0 لیتری W12 تنها 3.7 ثانیه است و حداکثر سرعت آن نیز 335 کیلومتربرساعت اعلام شده است.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران