تست تصادف نیسان آریا را تماشا کنید + فیلم

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

تصادفات رانندگی بخشی از چرخه عمر هر خودرو هستند که به اجبار یا به اختیار رخ می‌دهند. به همین دلیل موسسات ایمنی با شبیه‌سازی تصادفات رانندگی مختلف، میزان ایمنی هر خودرو را مورد سنجش قرار می‌دهند. هرساله تعدادی از خودروهای جدید و تازه وارد بازار مورد بررسی ایمنی قرار می‌گیرند. نیسان آریا نیز به عنوان یکی از محصولات جدید نیسان، باید این مرحله را پشت سر بگذارد.

در ویدیوی پایین صفحه، می‌توانید نتایج تست تصادف کراس‌اوور جدید و الکتریکی نیسان یعنی آریا را مشاهده کنید. این تست تصادف تمامی جوانب خودرو را پوشش می‌دهد و شامل برخورد از جلو، برخورد از نواحی جانبی و برخورد از عقب می‌شود. علاوه برآن میزان ایمنی نیسان آریا هنگام تصادف با عابرین پیاده نیز مورد سنجش قرار می‌گیرد.

جن تانابه از گروه ارزیابی ایمنی نیسان در مورد تست تصادف آریا گفت: «بیش از 100 نقطه داده در آریا مورد ارزیابی قرار می‌گیرد» . وی ادامه داد: از آنجایی که آریا آینده در بسیاری از بازارها به فروش خواهد رسید، ما بیش از 400 آزمایش را از مراحل اولیه توسعه تا عرضه به بازار انجام خواهیم داد.

نیسان آریا با قیمت 45950 دلار در ایالات متحده به فروش می‌رسد و از پاییز 2022، تحویل نخستین نسخه‌های آن انجام خواهد شد.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران