دنزل واشنگتن به جای جایزه اسکار، پورشه 911 خود را به مزایده گذاشت!

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

مراسم اسکار 2022 با تمام حواشی خود به پایان رسید و برندگان هر قسمت جوایز خود را دریافت کردند. اما در هالیوود و به دور از مراسم اسکار نیز رخدادهای جالبی به وقوع پیوست. یکی از این رخدادها مزایده پورشه 911 اتاق 993 دنزل واشنگتن بازیگر محبوب آمریکایی است. دنزل واشنگتن در مراسم اسکار 2022، رقابت برای جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد را به ویل اسمیت واگذار کرد.

این پورشه 911 توربو مدتی پیش توسط دنزل واشنگتن خریداری شد و پس از انجام عملیات بازسازی رنگ و بدنه، چهره‌ای فوق العاده جذاب پیدا کرد. این پورشه 911 کلاسیک پس از بازسازی با روشی گران‌قیمت و مدرن، اکنون در سایت Bring a Trailer برای مزایده آگهی شده است.

از آن‌جایی که این پورشه متعلق به یک بازیگر مطرح هالیوودی است، قیمت آن در مزایده به نرخ قابل توجهی رسیده است و هم‌اکنون به 315 هزار دلار رسیده است. این نسل از پورشه 911 به پیشرانه 3.6 لیتری تخت با توربوشارژر دوقلو مجهز است که 408 اسب بخار قدرت و 540 نیوتن‌متر گشتاور تولید می‌کند. این پورشه سیستم محرک دیفرانسیل عقب دارد.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران