موضوعات داغ

کارگران جنرال موتورز در شانگهای شب‌ها در کارخانه می‌خوابند!

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
عکس مطلب اول

دو سال از شیوع ویروس کرونا می‌گذرد و در این مدت جهان به شدت تحت تاثیر شیوع این ویروس قرار گرفته است. صنایع خودروسازی یکی از تاثیرپذیرترین بخش‌های اقتصاد جهانی بودند که بر اثر شیوع کرونا با کاهش و یا توقف تولید مواجه شدند. در حالی که این ویروس و سویه‌های جدید آن هنوز تحت کنترل کامل در نیامده‌اند، شرکت‌های خودروسازی در تلاش هستند تا سطح تولید خود را حفظ کنند.

براساس اعلام خبرگزاری رویترز، کارگران کارخانه جنرال موتورز در شانگهای چین برای حفظ روند تولید کارخانه، شب‌ها را در خط تولید سپری می‌کنند و کف کارخانه می‌خوابند. در کارخانه شانگهای جنرال موتورز، مدل‌های شورولت، بیوک و کادیلاک به تولید می‌رسند.

شهر شانگهای یکی از مناطقی است که اخیرا مورد هجوم مجدد ویروس کرونا قرار گرفته است. بر همین اساس شرکت‌ها ناچار هستند تا کارکنان خود را به خانه بفرستند یا از آن‌ها در قالب حلقه‌های بسته بهره بگیرند. جنرال موتورز نیز به دلیل شیوع مجدد کرونا در شانگهای، تصمیم گرفته است تا کارکنان خود را در محوطه کارخانه تولیدی نگه دارد و روند تولید را حفظ کند. به نظر می‌رسد با توجه به ادامه‌دار بودن شیوع کرونا و وضعیت نامطلوب زنجیره تامین در صنعت خودروسازی، بسیاری از شرکت‌ها ناچار خواهند بود تا محل خواب ویژه‌ای را برای کارکنان در کارخانه‌ها تدارک ببینند.

نظرات کاربران

1 نظر

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد

1401/1/13
همینه که ابر قدرت شدن دردو بلاشون بوخوره تو سر بی کفایت های داخلی