موضوعات داغ

تصادف فراری 488 در بریتانیا تنها چند کیلومتر پس از تحویل خودرو

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
عکس مطلب اول

یک دستگاه فراری 488 در بریتانیا، تنها چند کیلومتر پس از خروج از نمایندگی دچار حادثه شد. بنابر گزارش پلیس دربی شایر، این خودرو صبح روز اول آوریل 2022 خریداری شد و تنها دو مایل (3.2 کیلومتر) پس از خروج از نمایندگی تصادف کرد.

با توجه به تصویر منتشر شده از این فراری 488 که آسیب شدید به قسمت جلو خودرو را نشان می‌دهد، حدس می‌زنیم که این سوپراسپرت خاص و گران قیمت با یک کامیون یا یک شاسی بلند تصادف کرده است.

به نظر نمی‌رسد به جز مالک فراری، شخص دیگری در این تصادف آسیب دیده باشد. نسخه‌های کارکرده فراری 488 با توجه به کارکرد قیمتی بین 150000 تا 300000 پوند (196724 تا 393450 دلار) دارند و این تصادف موجب کاهش شدید ارزش این فراری 488 آسیب دیده خواهد شد. پیش از این نیز وقایع مشابهی در جهان رخ داده بود، از جمله تصادف یک فراری 458 اجاره‌ای در چین و به فاصله کوتاهی پس از خروج از نمایندگی.

همان طور که از نام سوپراسپرت‌ها و کلمه سوپر مشخص است، این خودروها قدرت بسیاری را تولید می‌کنند. کنترل این قدرت توسط رانندگان آماتور امکان‌پذیر نیست و بهتر است تا هر راننده‌ای اعم از تازه کار یا باتجربه، به قدرت این خودروهای حیرت انگیز احترام بگذارد.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد