مکس موزلی رئیس سابق فرمول ۱ پس از اطلاع از ابتلا به سرطان خودکشی کرد

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

به تازگی مشخص شده است که مکس موزلی رئیس سابق فرمول ۱ که در ماه مه ۲۰۲۱ در ۸۱ سالگی در لندن درگذشت، پس از آگاهی از ابتلای خودش به سرطان غیرقابل درمان اقدام به خودکشی کرده‌ است.

بی‌بی‌سی گزارش پزشکی قانونی را منتشر کرده است که نشان می‌دهد مکس موزلی، که از درد مزمن روده و مثانه رنج می‌برد، تصمیم خودش را با بستگان و دستیار شخصی خودش در میان گذاشته است، آخرین وعده خود را با همسرش جین خورده است و یک نامه خودکشی نوشته است.

موزلی پس از ناامیدی از درمان بیماری خود تصمیم گرفته بود خودکشی کند. پزشکان به او گفته بودند که زندگی محدودی در انتظار اوست و او را به مراقبت تسکینی منتقل کرده بودند.

براساس گزارش دیلی میل، موزلی پس از اینکه از ابتلای خودش به سرطان غیرقابل درمان و اینکه تنها چند هفته دیگر زنده می‌ماند باخبر شد، با شلیک تفنگ ساچمه‌ای خودکشی کرد.

در این گزارش آمده است که همسایه و خدمتکار موزلی یک یادداشت روی در اتاق ‌خواب او پیدا کردند که روی آن نوشته شده بود: "وارد نشوید، با پلیس تماس بگیرید."

پلیس وارد اتاق‌ خواب موزلی شد و جسد او را با جراحت ناشی از شلیک گلوله پیدا کرد.

وی در یادداشت خودکشی خود که به دلیل پاشیدن خون روی آن به سختی قابل خواندن بود، نوشته بود که "هیچ چاره دیگری نداشتم."

نظرات
 
 
 
l 1401/1/18
بنده خدا از ترس مرگ خودکشی کرده!!!!

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران