بیانیه شرکت پرشیا خودرو پیرو انتشار تصویری از مدیریت محترم عامل گروه ایران‌خودرو

پیرو انتشار تصویری از مدیریت محترم عامل مجموعه ایران‌خودرو، جناب آقای دکتر مهدی خطیبی در زمان حضور ایشان در شرکت پرشیا خودرو و مورد توجه قرار گرفتن این تصویر در برخی کانال‌های تلگرامی و انتقاد از تفاوت پوشش ایشان در زمان حضور در پرشیا خودرو و ایران خودرو، روابط عمومی مجموعه پرشیا خودرو به جهت شفاف‌سازی و رفع سوءتفاهم پیش‌آمده مواردی را به اطلاع می‌رساند.

جناب آقای دکتر مهدی خطیبی مدیرعامل محترم گروه خودروسازی ایران‌خودرو، در سنوات گذشته در مجموعه پرشیا خودرو مشغول به فعالیت بوده‌اند و ایشان یکی از مدیران اسبق این مجموعه محسوب می‌شوند. به کمک مدیران توانمندی مانند ایشان، شرکت پرشیا خودرو توانسته بیش از 17 سال به‌عنوان نماینده شرکت بزرگ BMW و MINI در ایران فعالیت خود را ادامه دهد. مجموعه پرشیا خودرو در مدت زمان فعالیت خود، ضمن رعایت قوانین داخلی و خارجی و به کمک مدیرانی توانمند، موفقیت خود را به اثبات رسانیده است.

پرشیاخودرو

پیرو ارتباط مستقیم مجموعه پرشیا خودرو با شرکت BMW آلمان و الزام به رعایت قوانین بین‌المللی شرکت مادر (BMW) در زیرمجموعه‌های سراسر جهان و همچنین به جهت رعایت هویت سازمانی (CI) مجموعه، فرم سازمانی (Dress Code) اختصاصی با در نظر گرفتن قوانین داخلی و هم‌راستایی با قوانین بین‌المللی برای پرسنل و مدیران مجموعه در نظر گرفته شده است که تمام افراد در کلیه رده‌های سازمانی ملزم به رعایت این پوشش هستند. این مسئله در تمامی شرکت‌های معتبر بین‌المللی در سطح جهان و نمایندگان آن‌ها در ایران امری رایج است و تمامی پرسنل و مدیران در تمامی سطوح سازمانی از آن پیروی می‌کنند.

پیرو این مهم، جناب آقای دکتر مهدی خطیبی مدیریت فعلی گروه خودروسازی ایران‌خودرو، در زمان حضور در شرکت پرشیا خودرو، همچون سایر پرسنل و مدیران، پیرو قوانین داخلی مجموعه و فرم و پوشش سازمانی مصوب بوده‌اند و استفاده ایشان از این پوشش، در محیط کاری مجموعه پرشیا خودرو و بر اساس قوانین ذکر شده بوده است.

در انتها لازم به ذکر است این بیانیه تنها در راستای رعایت اخلاق حرفه‌ای و کاری منتشر شده است.

برای جناب آقای دکتر خطیبی در ادامه راه فعالیت‌هایشان، توفیقات روزافزون و سلامتی از درگاه خداوند منان مسئلت می‌نماییم.

نظرات
 
 
 
آرمین 1401/1/21
مگه این شرکت هنوز نماینده BMW هست که ملزم به رعایت قوانین BMW هست؟
محمدرضا 1401/1/21
داداش گرفتی مارو
اگر اینا لباس فرم هست چرا هرگدوم یک رنگه؟

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران