مدیرعامل استلانتیس پشت فرمان مازراتی گرن توریسمو فولگور مشاهده شد

کمپانی مازراتی در رویداد آخر هفته فرمول E در شهر رم ایتالیا، از نمونه اولیه خودروی تمام برقی کوپه گرن توریسمو فولگور رونمایی کرد. این ماشین، نخستین عضو از خانواده Folgore برقی مازراتی به حساب می‌آید.

انتخاب رویداد E-Prix برای عرضه فولگور برقی چندان هم بی‌دلیل نبوده است. اگر به خاطر داشته باشید، برند لوکس گروه استلانتیس چندی پیش ورود خود به دسته برای فصل آینده را اعلام کرد. به همین خاطر، کارلوس تاوارس (مدیرعامل استلانتیس) تصمیم گرفت تا با نشستن پشت فرمان گرن توریسموی برقی، خودی نشان دهد.

رانندگی کارلوس تاوارس با گرن توریسمو برقی

اطلاعات دقیقی درباره مشخصات فنی خودروی برقی گرن توریسمو فولگور در دسترس نیست. با این حال، تجهیزات پیشرفته، کارایی استثنایی، آسایش و ظرافت، همگی جزو ویژگی‌های مشترک بین محصولات مازراتی هستند.

خودرو برقی گرن توریسمو فولگور

خودرو GranTurismo جدید، نخستین مدل تمام برقی در تاریخ مازراتی است. این ماشین در کارخانه میرافیوری تولید شده و در سال 2023 روانه بازار می‌شود. گرن توریسمو همچنین نخستین عضو از خانواده فولگور است که جمعیت آن در آینده با ورود خودروهای گرن کابریو (Gran Cabrio) و گرکاله (Grecale) افزایش می‌یابد.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران