موضوعات داغ

اسکوتر وسپا نسخه جاستین بیبر، نمونه‌ای خاص از موتور نوستالژیک برای خواننده معروف! + فیلم

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
عکس مطلب اول

کمتر کسی است که با اسکوتر خاطره انگیز وسپا آشنا نباشد. این موتور کوچک ایتالیایی در بسیاری از فیلم‌ها و سریال‌ها حاضر بوده است و حتی افرادی که با دنیای موتورسیکلت آشنایی ندارند، وسپا را می‌شناسند. حال جاستین بیبر خواننده معروف آمریکایی تصمیم گرفته است تا نسخه منحصر به فردی از این اسکوتر را با نام خود عرضه کند. این اسکوتر، جاستین بیبر x وسپا اسپرینت Justin Bieber x Vespa Sprint نام دارد.

جاستین بیبر x وسپا اسپرینت یک نسخه تولید محدود از اسکوتر وسپا اسپرینت محسوب می‌شود که در آوریل امسال توسط این ستاره موسیقی آمریکایی معرفی شد. قیمت این اسکوتر از 4999 دلار آغاز می‌شود این اسکوتر فقط در رنگ سفید به تولید رسیده است اما طرح شعله‌های آتش در قسمت‌هایی از آن به چشم میخورد تا از سادگی مفرط فاصله بگیرد.

اسکوتر جاستین بیبر x وسپا اسپرینت در نسخه‌های 50، 125 و 150 سی سی قابل خریداری است. این اسکوتر بر رینگ‌های 7 پره آلیاژی 12 اینچی سوار است و قدرت آن توسط موتور 4 زمانه هوا خنک i-get (فناوری تجربه سبز ایتالیایی) تامین می‌شود. همچنین به جای مجموعه نشانگر سنتی، نمایشگر دیجیتال 4.3 اینچی TFT قرار گرفته است.

اسکوتر جاستین بیبر x وسپا اسپرینت به همراه مجموعه‌ای از لوازم جانبی عرضه می‌شود. این لوازم شامل دستکش، کلاه ایمنی تمام سفید با طراحی مشابه موتور و کیف مسافرتی هستند.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد