ام وی ام X55 پرو بزودی توسط مدیران خودرو عرضه خواهد شد

ام‌وی‌ام X55 یکی از محصولات خاص شرکت مدیران خودرو است که طرفداران مخصوص به خود را دارد. اکنون با گذشت چند سال، مدیران خودرو تصمیم به عرضه نسل جدید این کراس‌اوور کامپکت گرفته که از هر جهت، در مقایسه با نسل قبل، ارتقا یافته است. این روزها که شاهد ورود نسل جدید محصولات ام وی ام به بازار هستیم، X55 پرو هم به عنوان یک کراس‌اوور میان رده، پیرو پوست‌اندازی خانواده محصولات مدیران خودرو، به زودی به خریداران معرفی می‌شود.

ام‌وی‌ام ایکس 55 پرو، نسخه به روز شده از مدل قبلی است که حرف‌های تازه‌ای برای گفتن دارد. این خودرو علاوه بر تغییرات ظاهری، در طراحی کابین و مشخصات فنی هم تغییرات زیادی به خود دیده است. ظاهر ایکس 55 پرو به واسطه تغییرات جدید، چهره دوست داشتنی‌تری پیدا کرده و بیشتر با ملاک‌های روز طراحی، هم‌خوانی دارد. درون کابین هم یک دگرگونی اساسی را می‌بینیم که منجر به ارتقای کیفیت و ارگونومی اتاق خودرو شده است. تغییرات ام وی ام ایکس 55 پرو به طراحی ظاهری و کابین محدود نمی‌شود و اصلاحاتی هم در بخش موتور و گیربکس برای این کراس‌اوور در نظر گرفته شده است.

این محصول بار دیگر می‌تواند شانس خود را برای موفقیت در بازار امتحان کند و با توجه به اینکه ویژگی‌های ظاهری و فنی جذابی دارد، می‌تواند مورد استقبال بسیاری از جوانان و خانواده ها قرار بگیرد.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران