شرایط فروش کامیونت جک از سوی آرین دیزل اعلام شد

شرکت آرین دیزل شرایط فروش انواع کامیونت جک را اعلام کرد. در این شرایط، سه مدل کامیونت جک با ظرفیت‌های مختلف ارائه شده است که طی 90 روز کاری به خریداران ارائه خواهند شد. شرایط فروش کامیونت جک از نوع دو مرحله‌ای است که نیمی از قیمت خودرو در زمان ثبت نام و نیمی دیگر در زمان تحویل خودرو از متقاضیان دریافت خواهد شد.

در شرایط فروش جک که از سوی آرین موتور ارائه شده است، قیمت کامیونت جک N60 با ظرفیت 6 تن معادل یک میلیارد و 218 میلیون تومان اعلام شده است. کامیونت جک N85 با ظرفیت 8.5 تن قیمتی معادل یک میلیارد و 258 میلیون تومان دارد و در نهایت کامیون جک N90‌ با 9 تن ظرفیت نیز یک میلیارد و 287 میلیون تومان برچسب قیمت خورده است. برای مشاهده شرایط فروش کامیونت جک آرین دیزل، روی عبارتی که در ادامه آمده است، کلیک کنید.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران