آسیب شدید به پورشه پانامرا برونو فرناندز در تصادف با فولکس واگن تیگوان

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

صبح دوشنبه، برونو فرناندز هافبک منچستر یونایتد در حال رفتن به زمین تمرین این تیم با پورشه پانامرای خودش با یک فولکس‌واگن تیگوان تصادف کرد. خوشبختانه در این حادثه آسیبی به این فوتبالیست پرتغالی و راننده خودروی دیگر وارد نشد.

تصاویر بعد از تصادف نشان می‌دهند که گلگیر سمت راست پورشه آسیب دیده و درب کاپوت آن باز شده است. تیگوان هم پس از عبور از یک حصار وارد یک باغچه شده و درب سمت سرنشین آن آویزان شده است.

تاکنون هیچ اطلاعاتی درباره علت تصادف یا فرد مقصر منتشر نشده است.

رالف رانگنیک سرمربی موقت منچستر یونایتد این خبر را تایید کرد و گفت که انتظار دارد فرناندز در بازی روز 19 آوریل با لیورپول در زمین حاضر باشد.

پس از تصادف، خوان ماتا با آئودی Q8 خودش فرناندز را به زمین تمرین برد. این بازیکن 27 ساله از تصادفش شوکه به نظر نمی‌رسید و حتی با یکی از طرفداران منچستر سلفی گرفت.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران