تاجر بریتانیایی، لوئیس همیلتون و سرنا ویلیامز به دنبال خرید چلسی

سر مارتین بروتون، تاجر سرشناس بریتانیایی و یکی از هواداران پر و پا قرص چلسی، در نظر دارد این باشگاه پرافتخار و پرستاره را از مالک فعلی آن یعنی رومن آبراموویچ خریداری کند. اما او این کار را به تنهایی انجام نمی‌دهد. لوئیس همیلتون، قهرمان هفت دوره از مسابقات فرمول یک، و سرنا ویلیامز، شماره یک اسبق تنیس زنان نیز هر یک با پرداخت 13 میلیون دلار، سر مارتین را یاری خواهند کرد.

مشارکت همیلتون در این پروژه نقش مهمی در تلاش‌های آتی چلسی جهت رسیدن به برابری نژادی دارد. سابقه درخشان همیلتون در ساخت برندهای ورزشی جهانی نشان می‌دهد که تصمیم او برای سرمایه‌گذاری در باشگاه فوتبال جدی است. وی در گذشته بارها از یکی از بزرگ‌ترین رقبای چلسی، یعنی آرسنال حمایت کرده، اما این بار مقاصد و اهداف تجاری در سر دارد.

باشگاه انگلیسی در حال حاضر سه خریدار بالقوه و جدی دارد؛ یکی بروتون و دیگری استیو باگلیوکا و تاد بولی که به ترتیب جزو سهامداران اصلی باشگاه بسکتبال بوستون سلتیک (Boston Celtics) و مالک تیم بیسبال لس‌آنجلس داجرز (LA Dodgers) هستند. چلسی به احتمال زیاد با قیمت 3.2 میلیارد دلار به فروش خواهد رفت. این معامله توسط بانک آمریکایی رین گروپ (The Raine Group) صورت می‌گیرد.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران