فروش پلاک خودرو بسیار رند در حراجی دوبی با قیمت 9.5 میلیون دلار!

اخیرا حراج‌های عجیب و غریبی در کشور دوبی برپا می‌شود که در آن‌ها، پلاک‌های منحصر به فرد در ازای پرداخت مبالغ هنگفت به فروش می‌رسند. چندی پیش یک پلاک خودرو به مبلغ 8.8 میلیون یورو در همین حراج‌ها فروخته شد.

قیمت هر پلاک در این مزایده‌ها بسته به ترکیب حروف و اعداد به طور چشمگیر و باورنکردنی افزایش می‌یابد. ناگفته نماند که درآمد حاصل از این حراج‌ها، صرف اهداف خیرخواهانه می‌شود.

چند روز پیش، یک پلاک با شماره AA8 به حراج گذاشته شد و قیمت آن تا 35 میلیون درهم (تقریبا 9.5 میلیون دلار) بالا رفت. همچنین سه پلاک دیگر با شماره‌های F55، V66 و Y66 در مزایده شرکت کردند که به ترتیب با قیمت حدود 1 میلیون یورو، 1 میلیون یورو و 958 هزار یورو به خریداران فروخته شدند.

مزایده پلاک خودرو در دوبی

حراج اخیر پلاک خودرو توسط مؤسسه خیریه محمد بن راشد آل مکتوم (MBRG) و با همکاری حراج امارات و حمایت اداره راه و حمل‌ونقل دوبی، شرکت ارتباطات یکپارچه امارات و همین‌طور کمپانی گروه مخابرات امارات PJSC برگزار شده است.

بخشی از درآمد حاصل از حراج‌ها به سازمان‌هایی اعطا می‌شود که در حال مبارزه با گرسنگی در سرتاسر جهان هستند. این نوع رویدادها، رواج بسیاری در منطقه دارند. پلیس ابوظبی تا چند روز آینده شاهد حراج پلاک خودرو 555 خواهد بود.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران