شرایط فروش جک S5 فیس لیفت ویژه عید فطر اعلام شد + جدول

کرمان موتور شرایط فروش اقساطی جک S5 فیس لیفت ویژه عید فطر را اعلام کرد. در این شرایط فروش قیمت جک S5 نیوفیس معادل 935 میلیون تومان اعلام شده است و مشتریان قادر خواهند بود با ارائه پیش پرداخت 500 الی 550 میلیون تومانی، این خودرو را به صورت اقساطی خریداری کنند. مدت بازپرداخت اقساط نیز 18 ماهه و 30 ماهه اعلام شده است.

خودروها با مدل 1401 به مشتریان تحویل خواهند شد و سند خودروها نیز تا پایان دوره اقساط در رهن شرکت باقی خواهد ماند. رنگ‌های اعلام شده برای جک S5 فیس لیفت نیز عبارتند از: سفید، مشکی، آبی زنگاری و قرمز. در ادامه می‌توانید شرایط فروش جک S5 فیس لیفت ویژه عید فطر را مشاهده کنید:

شرایط فروش جک S5 نیوفیس

نظرات
 
 
 
کل ممد رود پشتی تپه بالا اصل تهرانی 1401/2/5
یعنی خود مدیر عامل جک هم به خواب نمی‌دید که این ماشین رو به قیمت 30 هزار دلار به یه سری مردم شنگول فرو .... ببخشید، بفرو.شه.
  • سعید 1401/2/7
    عزیز برادر اینجا ایرانه! واردات ممنوع و تولید داخلی کمتر از تقاضا. در نتیجه مصرف کننده یا باید کلا بی خیال خودرو شخصی بشه و با تاکسی و اتوبوس و قطار و ... تردد کنی یا بری مسافرت و یا اگر کسی خودرو می خواد با ساز تولید کننده و دولت برقصه. مردم شنگول نیستن دیگه پیرمردهای دهاتی هم می دونن قیمت خودرو در ایران خیلی بالاتر از قیمت جهانی هست ولی چاره ای ندارند. فهم این قضیه اصلا سخت نیست که مردم چاره ای ندارند!
zak2012 1401/2/10
کلاهبردار اعظم
علی 1401/2/12
خودرو سازها چطوری می خوان روز قیامت جواب هفتاد میلیون نفر را بدن ،مخصوصا کسانی که در خودروهای بی کیفیت وگران کشته شدن
امیر 1401/3/16
یه کروز کنترل و یه چرم و قیافه زشت جلویی که همشو خودتم میتونی با ۱۰ تومن بزاری رو ماشین. اضافه کردن ۱۵۰ میلیون کشیدن رو قیمت ماشین آماشالله مردم برین بخرین بدویین برین بخرین که بعدا گرون تر نشه"خلایق هر چه لایق"

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران