تصادف رنو داستر و فراری SF90 استراداله در اسلواکی

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

در جریان یک تصادف عجیب که ماه گذشته در اسلواکی رخ داد، یک دستگاه داچیا داستر و فراری SF90 استراداله با یکدیگر برخورد کردند. در جریان این تصادف که یک مجروح بر جای گذاشت، فراری توسط داچیا به حاشیه جاده پرتاب شد. این تصادف در نوع خود کم نظیر است چرا که یک خودرو اقتصادی و ارزان قیمت موفق شد ضربات وارده از یک ابرخودرو لوکس را پس بزند و جان راننده خود را نجات دهد. با این حال به نظر می‌رسد شرکت‌های بیمه چندان از پرداخت خسارت به فراری آسیب دیده احساس رضایت نداشته باشند.

بنابر گزارش پلیس محلی اسلواکی، 5000 یورو به داچیا داستر و 500،000 یورو به فراری SF90 استراداله بر اثر این تصادف خسارت وارد شده است. بنابر تصاویری که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است، انحراف فراری از مسیر باعث این برخورد بوده است. راننده داچیا داستر بر اثر این تصادف جراحات سطحی پیدا کرد، هرچند کیسه‌های هوا جان او را نجات دادند.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران