خط محصول کامیون‌های الکتریکی ولوو به طور رسمی در معرض فروش قرار گرفت + فیلم

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

شرکت ولوو خط محصول الکتریکی خود را هم‌اکنون در معرض فروش قرار داده است. تولید کامیون‌های ولوو FM، ولوو FH و ولوو FMX الکتریکی از پاییز امسال آغاز خواهد شد و این کامیون‌ها از هم‌اکنون پیش فروش شده‌اند. تولید کامیون‌های برقی از سری ولوو FM و ولوو FH ابتدا آغاز خواهد شد و پس از آن سری همه کاره ولوو FMX با پیشرانه الکتریکی به تولید می‌رسد.

ولوو ادعا می‌کند که تاکنون 1100 درخواست خرید کامیون‌های الکتریکی را از 20 کشور دریافت کرده است. فروش این کامیون‌ها به خریداران جدید، نقطه عطفی در برنامه فروش کامیون‌های الکتریکی ولوو محسوب می‌شود چرا که تاکنون تنها شرکای نزدیک این شرکت خواهان خرید ولووهای برقی بودند.

نخستین کامیون‌های برقی ولوو در سال 2019 میلادی ظاهر شدند. در آن سال نسخه‌های الکتریکی از دو کامیون سبک وزن این شرکت یعنی ولوو FE و ولوو FL به عنوان وسایل نقلیه برای توزیع محلی، جمع آوری زباله و همچنین کاربردهای احتمالی حمل و نقل شهری معرفی شدند. در سال 2020 میلادی نیز مدل ولوو VNR الکتریکی برای بازار آمریکا معرفی شد.

نظرات
 
 
 
مهدی 1401/2/17
بابا ولوو چیه فقط فوتون مسولین عزیزم مواظب باشید ای ولوو های اشغالو وارد نکنید

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران