گردهمایی کلوپ مرسدس بنز ایران با حضور پرشور علاقمندان برگزار شد + عکس

روز جمعه 16 اردیبهشت 1401 و در پیست آزادی تهران، شاهد برگزاری گردهمایی کلوپ مرسدس بنز ایران بودیم. در این گردهمایی شاهد انبوهی از خودروهای مرسدس بنز بودیم که در انواع کلاسیک و مدرن جلوه نمایی می‌کردند. علاوه بر آن حضور چند مرسدس با پلاک گذرموقت همچون مرسدس AMG GTS و مرسدس GLE نیز حال و هوای متفاوتی را به این رویداد القا کرده بود.

به دلیل حضور نسخه‌های مختلف مرسدس در این رویداد و انجام تبلیغات بسیار پیرامون آن در فضای مجازی، عده زیادی از علاقمندان خودرو در این همایش حضور داشتند که با سو مدیریت برگزارکنندگان از فدراسیون اتومبیلرانی همراه بود. صف طولانی فروش بلیط موجب دلخوری حضار شد. همچنین درخواست مبلغ 50 هزار تومان به عنوان بلیط ورودی این مراسم چندان به مذاق بازدیدکنندگان خوش نیامده است.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران