تویوتا لندکروزر 2022 با کیت بدنه هجومی خان، سری 300 با استایل خاورمیانه‌ای!

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

مدت زیادی از عرضه نسل جدید تویوتا لندکروزر یعنی سری 300 به بازار نگذشته است اما تیونرها در همین مدت کوتاه برای بهینه‌سازی شاسی‌بلند تویوتا دست به کار شده‌اند. یکی از تیونرها خان است که اکنون کیت وایدبادی یا پهن را برای تویوتا لندکروزر 300 معرفی و عرضه کرده است.

کیت بدنه لندکروزر سری 300

کیت خان با تمرکز بر روی اسپرت کردن خودرو و افزودن زرق و برق به لندکروزر سری 300 ساخته شده است. نصب این کیت چندان به مذاق افراد ماجراجو خوش نخواهد آمد اما برای مشتریان خاورمیانه‌ای (اعراب و شیوخ حاشیه خلیج فارس) دوست داشتنی خواهد بود. مشتریان تویوتا در خاورمیانه همواره از کمبود زرق و برق لندکروزر شکایت دارند و اکنون نصب این کیت می‌تواند تا حدی آن‌ها را راضی نگه دارد.

تویوتا لندکروزر سری 300

بیشترین تغییرات کیت خان لندکروزر سری 300 سهم جلوپنجره این خودرو بوده‌اند. در جلو، لندکروزر 300 دارای یک جلوپنجره جدید، فینیشرهای ورودی، و کاپوت مجهز به هواکش ساخته شده از فیبر کربن، به علاوه یک زیر سپر جلو با ورودی‌های مصنوعی و LED است. گلگیرهای عریض و رینگ‌های 22 اینچی قطعات مشهود نمای جانبی هستند. روکش آینه های فیبرکربنی و اسپویلر دو قسمتی عقب از دیگر اجزای کیت وایدبادی تویوتا لندکروزر سری 300 هستند. تمام تغییرات در ظاهر خودرو رخ داده‌اند و هیچگونه بروزرسانی روی پیشرانه این خودرو انجام نشده است.

نظرات
 
 
 
انگار جیپ گرند چروکی جزام بگیره تمام قیافش باد کنه! 1401/2/20
طراحی بلند نیستی(تویوتا طراحی نداشته هیچگاه) دست کم کپی کردم ات رو ارتقا بده!

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران