غایبین بزرگ نمایشگاه خودروی تهران کدام خودروسازها هستند؟

نمایشگاه خودرو تهران 1401 پس از پنج سال وقفه در هفته آخر اردیبهشت برگزار می‌شود. این نمایشگاه طی روزهای 27 ام الی 30 ام اردیبهشت ماه در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار خواهد شد و بسیاری از نهادهای مربوطه در حال تدارک برگزاری آن هستند.

با توجه به ممنوعیت چندساله واردات خودرو و بسته شدن بسیاری از شرکت‌های واردکننده، به نظر نمی‌رسد که حضور گسترده‌ای را از جانب واردکنندگان خودرو شاهد باشیم و تنها خودروسازان داخلی در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. با این حال نمایشگاه خودرو تهران از جانب شرکت‌های خودروسازی داخلی نیز چندان مورد استقبال واقع نشده است، چرا که برخی شرکت‌ها علاقه‌ای به حضور در شهر آفتاب نشان نداده‌اند.

از بین تمامی شرکت‌های خودروسازی داخلی، تاکنون گروه خودروسازی سایپا، کرمان موتور و سروش دیزل از عدم حضور خود در این نمایشگاه خبر داده‌اند. البته این احتمال وجود دارد که سایپا در نمایشگاه حضور یابد اما تا این لحظه خبری از تغییر تصمیم مدیران سایپا مخابره نشده است. با توجه به عدم حضور برخی برندهای شناخته شده خودروسازی کشور در شهر آفتاب، احتمال کم رونق بودن این نمایشگاه بیش از هر زمان دیگر جدی است.

نظرات
 
 
 
فرزانه 1401/2/19
دیگه 4 تا لگن و فرغون که نمایشگاه نیاز نداره خود ارابه ی مرگ سازی ایرانخودرو و سایپا هم میدونن چه اشغالهایی رو به چق قیمتی به ملت ناگزیر و بدبخت فرو میکنند و نیازی به هزینه کردن برای شرکت در نمایشگاه نمی بینند

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران