معرفی خودروی جذاب رووی جینچیلا سایک

اخبار جدیدی از رووی Chinchilla به گوش رسیده است. این خودرو، نماد زنان مستقل در محیط کار امروزی بوده و فروش آن از تاریخ 20 مه سال جاری آغاز می‌شود.

ظاهر چینچیلا از یک زبان طراحی جدید بهره می‌گیرد. از نمای مقابل، جلوپنجره دارای الگوی مشبک الماسی بوده و چراغ‌ها به وسیله یک نوار مشکی‌رنگ به یکدیگر متصل شده‌اند. همچنین نوارهای باریک آبی‌رنگ در قسمت جلو، عقب و هر دو جانب ماشین مشاهده می‌شوند.

رووی چینچیلا سایک از یک پیشرانه هیبریدی استفاده می‌کند که متشکل از یک موتور 1.5 لیتری بنزینی و یک موتور برقی است و حداکثر توان آن به 117 اسب بخار می‌رسد.

متأسفانه اطلاعات دیگری در مورد این خودرو وجود ندارد، ولی با نزدیک شدن به تاریخ عرضه، قطعا جزئیات بیشتری در دسترس اصحاب رسانه قرار می‌گیرد.

رووی چینچیلا

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران