پژو 206 پانوراما در نمایشگاه خودرو تهران 1401، بازگشت تیپ 3

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

در حالی که استفاده از سقف قرمز رنگ راهکار سایپا برای تنوع بخشی به خودروها است، ایران خودرو از سقف شیشه‌ای یا پانوراما برای این کار استفاده می‌کند. پس از تولید رانا پلاس پانوراما و پژو 207 پانوراما، این شرکت اکنون پژو 206 تیپ 3 را با سقف شیشه‌ای به خط تولید بازگردانده است. پژو 206 تیپ 3 از سال 1391 تا 1401 از برنامه تولید ایران خودرو حذف شده بود ولی با توقف تولید تیپ 5 و علاقمندی خریداران به محصولات پانوراما، ایران خودرو بار دیگر این محصول را با سقف شیشه‌ای به برنامه تولید خود اضافه کرد.

پژو 206 تیپ 3 براساس همان ساختار قدیمی شکل گرفته است و مشخصات فنی تیپ 2 را با امکانات رفاهی تیپ 5 در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. در ضمن علاوه بر سقف شیشه‌ای، این خودرو به رینگ‌های آلیاژی نیز مجهز شده است که نمای بهتری به ظاهر خارجی آن بخشیده‌اند. انتظار می‌رود پژو 206 تیپ 3 با سقف شیشه‌ای به یکی از پرفروش‌ترین محصولات ایران خودرو طی سالیان آتی بدل شود.

نظرات
 
 
 
مهندس خسته 1401/2/28
حالم به هم خورد از این آشغال. 35 ساله دارید تولید میکنید. بسه دیگه خجالت بکشید
m 1401/2/30
یکی از مشکلات سقف شیشه ایها اینه که اگه از بغل جک زنی احتمال ترک خوردن شیشه سقف هست.
در مجمع شقف شیشه نه تنها ماشینو خوشگل نمیکنه بلکه خیلی هم زشت میشه. این سقف فقط برا اینه که 30 -40 میلیون بیشتر از ملت پول بگیرن
poo 1401/2/31
پانوراما :) اونم کرکره دستی چه شود سرکوچمون کاردستی از این مجهز تر درست میکنن با 1صدم قیمت این

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران