بزرگترین همایش فراگیر خودروهای کلاسیک در پیست آزادی تهران برگزار شد + عکس

در حالی که نمایشگاه خودرو تهران 1401 یکی از بی‌رمق‌ترین دوره‌های نمایشگاه خودرو بود، کلوپ‌های هواداری و فدراسیون اتومبیلرانی برنامه‌های جذاب‌تری را برای روز جمعه 30 اردیبهشت ماه در نظر گرفته بودند. یکی از جذاب‌ترین برنامه‌ها، همایش فراگیر خودروهای کلاسیک در پیست آزادی تهران بود که با استقبال مناسب علاقمندان و مالکان خودروهای کلاسیک برگزار شد.

همایش فراگیر خودروهای کلاسیک روز جمعه از ساعت 15:30 تا 20 در پیست آزادی تهران برگزار شد. تنوع خودروهای کلاسیک موجود در این همایش بسیار زیاد بود و انواع خودروهای کلاسیک فرانسوی، آلمانی، انگلیسی و آمریکایی در پیست آزادی حضور داشتند. خودروهای خاصی همچون فورد موستانگ، دوج چارجر و کادیلاک دویل برخی از این خودروها بودند. در بخش دیگری از نمایشگاه نیز خودروهای کلاسیک مرسدس بنز به نمایش درآمده بودند. در ادامه می‌توانید تصاویر این رویداد جذاب را به صورت انحصاری از خودروبانک تماشا کنید:

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران