موضوعات داغ

خودروی SWM Tiger بزودی در چین عرضه می شود، عقب گردی مشهود از برند ایتالیایی-چینی

عکس مطلب اول

یک کراس اوور سایز متوسط جدید به نام SWM Tiger به زودی روانه بازار چین می‌شود. این خودرو دارای 4605 میلی‌متر طول، 1815 میلی‌متر عرض و 1810 میلی‌متر ارتفاع است و فاصله بین محورهای جلو و عقب آن به 2780 میلی‌متر می‌رسد.

برند SWM گذشته پیچیده‌ای دارد. این برند ساخت ایتالیا است و در بازه زمانی بین سال‌های 1970 تا 1980 تولیدکننده موتورسیکلت بوده است. اس دابلیو ام ایتالیایی پس از گذشت 30 سال به دست چینی‌ها سپرده شد. چینی‌ها حدود 5 سال از این برند برای ساخت دوچرخه استفاده کردند و بعد به تولید خودرو روی آوردند.

در حال حاضر دو کراس اوور به نام‌های G01 و G05 پرو و دو ون کامپکت به نام‌های X3 و X7 در وب‌سایت رسمی SWM به ثبت رسیده‌اند. ولی محصول پنجم به نام تایگر هنوز وارد کاتالوگ وب‌سایت نشده است. ظاهرا تایگر به عنوان نسل دوم خودروهای SWM ساخته می‌شود.

کراس اوور تایگر SWM

کراس اوور تایگر SWM دارای ظاهری آیکونیک و جذاب است که شامل لبه‌های تیز، زوایای قائم و جلوپنجره مشبک بزرگ با لوگوی SWM می‌شود.

سیستم تعلیق مک فرسون در جلو و تعلیق چندگانه (مولتی لینک) در عقب، از خصوصیات پلتفرمی هستند که تایگر بر اساس آن ساخته شده است. در زیر کاپوت، یک موتور بنزینی 1.5 لیتری جاسازی شده که به گیربکس دستی یا 6 سرعته اتوماتیک متصل است. البته احتمال دارد نسخه هیبریدی تایگر نیز در آینده به بازار عرضه شود.

داخل کابین کراس اوور چینی تایگر

کراس اوور تایگر SWM با سه ردیف صندلی دارای امکانات متعددی است که از جمله آن‌ها می‌توان به سیستم تهویه مطبوع، سیستم مولتی‌مدیا به همراه نمایشگر، فرمان دی کات و پنل پشت فرمان آنالوگ اشاره کرد. قیمت تایگر هنوز مشخص نیست.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد