موضوعات داغ

آرین‌تایر سال 1401 را با برند ها و برنامه های جدید آغاز کرد

عکس مطلب اول

شرکت آرین تایر پویا در روز بیست و یکم اردیبهشت 1401 طی همایشی از نمایندگان برتر و منتخب قدردانی کرد.

شرکت آرین تایر ضمن رونمایی از محصولات و برندهای جدید در این همایش از نمایندگان برتر لاستیک های سواری و نمایندگان منتخب لاستیک های سنگین در سال 1400 تقدیر و تشکر کرد.

حسین عسگری، مدیرعامل شرکت آرین تایر پویا در این مراسم خلاصه ای از عملکرد در سال 1400 را اعلام و چالش ها و فرصت های پیش رو و برنامه های سال 1401 را بررسی کرد.

آرین تایر

برند های جدید آرین تایر در حوزه تایرهای خودروهای سواری و تجاری

آرین تایر پویا در سال 1401 به دنبال عرضه تایر خودروهای سواری با برند نانکنگ (NANKANG) و توسعه فعالیت در گروه لاستیک های سنگین تولید چین با انواع برند های برتر است.

نانکنگ برندی تایوانی و یکی از برترین برندهای حوزه لاستیک های سواری در جهان به شمار می رودکه سابقه تولید آن به بیش از 60 سال می¬رسد. این برند معتبر لاستیک در بخش های مختلف لاستیک های سواری از جمله چهارفصل، اسپرت، آفرود، زمستانی، تابستانی و مناسب برای مسافت های طولانی(Touring) دارای محصولات متنوعی است.

عسگری در ادامه معرفی برند نانکنگ افزود: این برند در ایران سابقه خوبی دارد و در زمره برندهای شناخته شده با سابقه بیش از 20سال در بازار تایرهای سواری ایران است.

مدیرعامل آرین تایر در ادامه از برنامه عرضه برندی جدید در دسته لاستیک خودروهای سنگین و تجاری خبر داد و گفت: برند جدید آرین تایر در حوزه خودروهای تجاری "گلدن کراون" (Golden Crown) نام دارد که برندی از گروه Zhongce Rubber چین است که بزرگترین شرکت تولیدی لاستیک در چین به شمار می رود و برند های محبوب دیگر نظیر چاوویانگ Chaoyang و وست-لیک Westlake نیز در این کارخانه به تولید می رسد. همچنین ذکر این نکته ضروری است که این گروه تولیدکننده تایر در زمره 10 تولیدکننده بزرگ و برتر لاستیک دنیا در سال 2021 قرار دارد.

استمرار تامین، واردات و عرضه برند های جدید شرکت آرین تایر از مهمترین دغدغه هایی بود که از سوی نمایندگان حاضر در جلسه مطرح شد و عسگری در پاسخ به این موضوع گفت: در صورت ثبات در قوانین واردات و تخصیص منابع ارز توسط مراجع ذیربط، شرکت آرین تایر بعنوان پیشرو در عرضه لاستیک های برتر دنیا که مطابق نیاز بازار روز ایران است، تمام تلاش خود را خواهد کرد تا تأمین گسترده و منظم این برندها را در دستور کار خود قرار دهد.

آرین تایر

شرکت آرین تایر در ادامه این مراسم از نمایندگان برتر لاستیک های سواری و نمایندگان منتخب لاستیک های سنگین با اهداء لوح و جوایز تقدیر کرد و پس از صرف نهار، برنامه تفریحی ورزشی در یکی از مجموعه های مجتمع ایران‌مال برگزار شد و این مراسم در ساعت 17 بیست و یکم اردیبهشت ماه پایان یافت.

به پیشروترین شرکت در عرضه لاستیک های برتر دنیا بپیوندید

مدیرعامل آرین تایر در ادامه افزود: شرکت آرین تایرتوزیع کننده رسمی لاستیک بریجستون و عرضه کننده برترین برندهای لاستیک از جمله نانکنگ، کنتینانتال، نکسن، گلدن کراون، اونیکس و... در راستای تقویت و توسعه شبکه فروش خود در کل کشور به ویژه در برخی استان ها و شهرهای کشور نماینده فعال جذب می کند. این استانها عبارتند از: خراسان شمالی، خراسان جنوبی، اردبیل، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، مازندران، گیلان، سمنان، لرستان، خوزستان، بوشهر، فارس، کرمان، هرمزگان و اصفهان.

مدیرعامل آرین تایر از متقاضیان واجد شرایط دعوت کرد تا از طریق وب سایت رسمی این شرکت به آدرس

www.arian-tire.com (قسمت جذب نمایندگی) اقدام به تکمیل فرم مربوطه کنند. به گفته وی پس از بررسی شرایط متقاضیان و اولویت‌بندی مناطق جغرافیایی، با واجدین شرایط برای همکاری تماس گرفته خواهد شد.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد