وزیر صمت از خط تولید پیکاپ کلوت و شاسی بلند تیارا ساخت مکث موتور بازدید کرد

سید رضا فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت به همراه منوچهر منطقی معاون صنایع حمل و نقل وزارت صمت از خطوط تولید سواری مکث موتور، پیکاپ کلوت و شاسی بلند تیارا در بزرگترین مجتمع خودروسازی بخش خصوصی کشور بازدید کرد.

محصولات برندهای پیلسان، تیتان دیزل و ویرا دیزل در این مجتمع تولید می‌شوند و این شرکت کامیون و کامیونت‌های دیما را نیز به بازار عرضه می‌کند. شرکت آتین خودرو دیزل متخصص تولید ون‌های باری و مسافری نیز در این مجتمع تولیدی فعالیت می‌کند. بیش از ۱۰ هزار نفر به طور مستقیم در این گروه صنعتی مشغول به کار هستند.

در پی فرمان هشت ‌ماده‌ای رئیس‌جمهور به خودروسازان در تاریخ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰، اولین بازدید وزیر صمت از این مجتمع در روز چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۴۰۰ و دومین بازدید وی در روز شنبه ۱۳ فروردین ۱۴۰۱ انجام شده بود.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران