موضوعات داغ

افتتاح اولین پیست خصوصی رانندگی در ژاپن، تنها 50 عضو با حق عضویت 6 میلیارد تومان در سال!

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
عکس مطلب اول

اولین باشگاه رانندگی خصوصی آسیا تا پایان سال 2022 در ژاپن افتتاح خواهد شد و اعضایش در بهار 2023 می‌توانند از آن استفاده کنند. سازنده این پروژه گفته که تمام پنچ ویلای مشرف بر این پیست به فروش رسیده‌اند.

این پیست جدید ماگاریگاوا نام دارد و بخشی از باشگاه رانندگی مگاریگاوا است. این مجموعه خصوصی شامل چندین ویلای لوکس است و اعضای آن به پیست مسابقه، چشمه‌های آب‌گرم، رستوران مخصوص، باشگاه بدنسازی و ... دسترسی دارند.

قیمت این ویلاهای لوکس اعلام نشده است، اما چند ویلای دیگر پیش از افتتاح این باشگاه به فروش خواهد رسید. البته بدون خرید این ویلاها هم می‌توان عضو باشگاه شد و از امکانات مختلف آن بهره برد.

پیست خصوصی اتومبیلرانی

باشگاه ماگاریگاوا فقط 50 عضو خواهد داشت که هر کدام باید حق عضویت 235 هزار دلاری (حدود 6 میلیارد تومان) را برای آن بپردازند. اعضای باشگاه می‌توانند از پیست مسابقه ساخته شده توسط تیلکه انجینیرینگ بهره ببرند.

این پیست 3.5 کیلومتری تقریباً 70 کیلومتر با توکیو فاصله دارد. پیست ماگاریگاوا دارای 22 پیچ و دو مسیر 800 متری مستقیم است تا تمام مهارت‌های رانندگی اعضا را به چالش بکشد.

اعضای باشگاه می‌توانند از همراهی مربیان حرفه‌ای بهره‌مند شوند و همچنین از جایگاه سوخت‌، خدمات بازرسی پیش و پس از مسابقه توسط مکانیک‌ها و سایر امکانات باشگاه استفاده کنند.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد