موضوعات داغ

زندگی زوج آمریکایی در خانه اتوبوسی

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
عکس مطلب اول

یک زوج آمریکایی که قبلاً در لس‌آنجلس زندگی می‌کردند، به دلیل افزایش مبلغ اجاره خانه تصمیم گرفتند خانه رویایی خود را بسازند. این زوج یک اتوبوس مدرسه 60 متر مربعی خریدند و آن را به یک خانه متحرک تبدیل کردند. این خانه اتوبوسی که آدلیتا نام دارد حاصل پنج ماه تلاش این زوج آمریکایی است.

اگرچه آن‌ها از پیمانکارهای باتجربه برای نوسازی این اتوبوس کمک گرفتند، اما بیشتر بخش‌های خانه را خودشان طراحی کردند. هدف آن‌ها تبدیل این اتوبوس به یک خانه واقعی بود، بنابراین امکانات رفاهی زیادی به آن اضافه کردند. این امکانات شامل سیستم تهویه، لوله‌کشی و سیستم‌های برقی بود. مبلمان آدلیتا توسط یکی از اعضای خانواده این زوج ساخته شده است.

رنگ زرد اتوبوس به مرجانی تغییر کرده که با رنگ مبلمان همخوانی دارد. در داخل اتوبوس، آن‌ها از 60 متر مربع فضایی که در اختیار داشتند بهترین بهره را برده‌اند. خانه اتوبوسی آن‌ها با وجود سادگی، شیک و زیبا به نظر می‌رسد.

این خانه دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه، اتاق خواب با کمد لباس و یک حمام است. مبل راحتی L-شکل، یک صندلی مخملی زرد و قفسه‌های کتاب در اتاق نشیمن دیده می‌شوند.

خانه اتوبوسی

آشپزخانه پشت مبلمان قرار گرفته و دارای پیشخوان چوبی، کابینت‌های آبی و میز غذاخوری چهارنفره است. یک یخچال بزرگ، سینک، گاز صفحه‌ای و یک آرام‌پز در آشپزخانه قرار دارند.

اتاق خواب 5.5 متر مربعی در پشت اتوبوس قرار گرفته است. یک تختخواب دونفره و یک میز کنار تختی در این اتاق خواب پرنور قرار دارند.

حمام در کنار اتاق خواب است و شامل یک توالت، سردوش و سینک می‌شود. دیوارهای حمام که با کاشی صورتی تزئین شده‌اند ضدآب هستند.

این زوج همراه با سگ خودشان در این خانه اتوبوسی در یک پارک در هیوستون تگزاس زندگی می‌کنند. یک موقعیت شغلی جدید باعث شده این زوج با آدلیتا از لس‌آنجلس به تگزاس سفر کنند.

هزینه ساخت این خانه اتوبوسی 50 هزار دلار برآورد شده است.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد