پلیس بیرمنگام به دنبال راننده خرابکار فراری SF90 استراداله + فیلم

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

در اختیار داشتن یک خودرو فوق‌العاده همچون فراری SF90 قطعا برای هر راننده‌ای جذاب خواهد بود، با این حال بایستی از توانایی‌های لازم برای کنترل این خودرو قدرتمند نیز برخوردار باشید. فراری SF90 استراداله یکی از قدرتمندترین خودروهای سوپراسپرت حال حاضر بازار است، خودرویی که 986 اسب‌بخار قدرت دارد و عنوان قوی‌ترین خودرو جاده‌ای فراری را به خودش اختصاص داده است.

یک راننده بی تجربه با فراری SF90 استراداله چیزی جز فاجعه ایجاد نخواهد کرد و چنین مساله‌ای را در کنار خیابان در Halesowen، در نزدیکی بیرمنگام در بریتانیا مشاهده کردیم. این راننده ناشی پس از عدم توانایی در کنترل فراری خود به پنج خودرو برخورد کرد. وی سپس از پنجره خودرو خارج شد و از صحنه حادثه گریخت. پلیس وست میدلندز در حال حاضر به دنبال اوست.

خوشبختانه در این حادثه کسی آسیب ندید و افراد خاطی نیز بدون مشکل جسمی از محل حادثه گریختند. مشخص نیست که این فراری اجاره‌ای بوده است یا خیر اما از آن زمان تاکنون فراری SF90 استراداله در توقیف پلیس بیرمنگام است. چهره راننده توسط دوربین‌های مداربسته ضبط شده است.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران