افزایش قیمت تمامی مدل‌های بی ام و برای سال 2023

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

شرکت بی ام و اعلام کرد که تمامی مدل‌های این خودروساز برای سال 2023 دستخوش افزایش قیمت خواهند شد. افزایش قیمت برخی مدل‌ها شدیدتر از بقیه خواهد بود و در کل تمامی مدل‌ها بین 150 الی 5000 دلار گران‌تر خواهند شد. افزایش قیمت‌ها در ابتدا شامل مشتریان آمریکایی خواهد شد، بنابراین بهتر است تا آن‌ها هرچه زودتر مدل محبوب خود را از بین نسخه‌های تولید شده در سال 2022 انتخاب کنند.

کمترین افزایش قیمت شامل مدل بی ام و M340i خواهد شد، در حالی که در سوی دیگر آلپینا B8 بیشترین میزان افزایش قیمت را خواهد داشت. بی ام و M5 مدل 2023 نیز به میزان 4200 دلار در مقایسه با نسخه تولیدی امسال گران‌تر فروخته خواهد شد. برخی مدل‌ها همچون بی ام و X1‌ نیز از برنامه قیمت‌گذاری حذف شده‌اند و عرضه آن‌ها به برخی بازارها برای سال 2023 متوقف خواهد شد.

یکی از محصولات جدید خودروسازی باواریا برای بازار آمریکا در سال جاری، بی ام و 230i بود که با قیمت 39400 دلار به فروش می‌رسد. نسخه تک دیفرانسیل این خودرو نیز برای سال بعد با 1050 دلار افزایش قیمت به فروش خواهد رسید. خبری از بی ام و i3 و بی ام و i3s‌ نیز نخواهد بود، چرا که این خودروها در سال جاری میلادی از برنامه عرضه به بازار آمریکا کنار گذاشته شده‌اند.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران