رژه خودرویی جگوار لندروور به مناسبت سالگرد تاج‌گذاری ملکه الیزابت دوم

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

جگوار لندروور در مراسم هفتادمین سالگرد تاج‌گذاری ملکه الیزابت دوم حضور پررنگی خواهد داشت.

در طی مراسم پیش رو در ۵ ژوئن، شاهد رژه ۲۶ خودرو از جگوار لندرور خواهیم بود. این خودروها شامل دو لندروور دیفندر ملکه و چندین جگوار E-Type تاریخی مهم هستند. از جمله یک جگوار E-Type رودستر سری 1 مدل 1965 که به تازگی بازسازی شده و با الهام از پرچم اتحاد انگلستان به رنگ آبی درآمده است.

از دیگر خودروهای حاضر در این مراسم می‌توان به یک جگوار XKR از فیلم جیمز باندی «روزی دیگر بمیر» و چندین لندرور از فیلم‌های «اسکای‌فال» و «زمانی برای مردن نیست» اشاره کرد. در این مراسم همچنین شاهد حضور اولین خودروی لندروور که در سال ۱۹۴۸ در نمایشگاه خودرو آمستردام به نمایش گذاشته شد، یک F-Pace هیبریدی برقی و یک I-Pace از سری مسابقات ای-تروفی خواهیم بود.

کریس تورپ رئیس ستاد جگوار لندروور گفت: "حضور خودروهای ما در مراسم هفتادمین سالگرد تاج‌گذاری ملکه یک افتخار بزرگ است. ملکه الیزابت دوم که طولانی‌ترین پادشاهی را دارد و حامی بیش از 600 بنیاد خیریه است، یک الگوی عالی برای همگان است و ما مفتخریم که در این جشن با او سهیم هستیم."

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران