موضوعات داغ

لباس و کفش بوگاتی هم به بازار آمد!

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
عکس مطلب اول

صنعت تولید اکسسوری یکی از پرسود‌ترین کسب و کارها در جهان است و برندهای مختلف نیز به این عرصه ورود کرده‌اند. اکنون برند فرانسوی بوگاتی نیز قصد دارد تا کفش و لباس با برند خود را به بازار عرضه کند. این لباس‌ها در همکاری با شرکت ایتالیایی UYN عرضه می‌شود که یکی از تولیدکنندگان مشهور لباس ورزشکاران المپیک است.

UYN در طی همکاری با بوگاتی سعی کرده‌ است تا امضای این شرکت را در لباس‌های خود بگنجاند. این مجموعه لباس UYN for Bugatti نام دارند و خودروهای بوگاتی را در قالب لباس به تصویر می‌کشند. به عنوان مثال کفش‌های این مجموعه در قسمت‌های مختلف از شکل نعل اسب یا U بهره برده‌اند که نشانی از برند UYN است. این شرکت ادعا می‌کند که کفش بوگاتی در تمامی سطوح قابلیت استفاده خواهد داشت و چسبندگی فوق‌العاده‌ای را با سطح زمین ایجاد خواهد کرد.

این کفش ها از فیبر زیستی به نام ناتکس ساخته شده‌اند که از دانه های روغن کرچک به دست می‌آید. استفاده از ناتکس سبب شده است تا کفش 25 درصد سبک‌تر از کفش‌های پلیمری باشد و به همین دلیل خشک شدن و تهویه داخل کفش بهتر صورت می‌پذیرد.

سایر لباس‌های بوگاتی نیز از مواد پیشرفته ساخته شده‌اند. تی شرت‌های نخی و پولو شرت‌ها با استفاده از تکنیک هالوفلکس بافتنی سه بعدی برای کشسانی و تنفس بهتر ساخته شده‌اند، در حالی که کت بارانی از مواد پیچیده‌ای ساخته شده و ضد آب و ضد باد است. همچنین در این مجموعه یک لایه میانی با زیپ تمام قد و آستر پشمی برای ماه های سرد وجود دارد. این مجموعه در رنگ‌های آبی، سفید، قرمز و مشکی به فروش می‌رسد که رنگ‌های مرسوم برند بوگاتی هستند.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد