فیلم خط تولید بی ام و M3 نسخه تورینگ را تماشا کنید + فیلم

بی ام و M3 تورینگ در ژوئن 2022 عرضه می‌شود و خط تولید این شرکت در تلاش است تا میزان تقاضای مشتریان برای این واگن پرقدرت را برآورده کند. این مدل قدرت بی ام و M3 را با کاربردی بودن یک واگن ترکیب کرده که نتیجه آن یک خودروی خانوادگی برتر است. حالا بی ام و ویدیویی از خط تولید خودش منتشر کرده است که نحوه ساخت واگن بی ام و M3 را به تصویر می‌کشد.

بی ام و M3 G80 در سال 2020 عرضه شد و دوران جدیدی را برای سدان اسپورت بی ام و آغاز کرد. G80 تغییرات زیادی از جمله سیستم تمام چرخ محرک آپشنال، مبدل گشتاور خودکار و ظاهر بحث‌برانگیز را برای M3 به ارمغان آورد. تنها تغییری که همه از آن راضی بودند اضافه شدن بی ام و M3 G81 تورینگ به خط تولید این مدل بود.

M3 G81 تورینگ قدرت فوق‌العاده بی ام و M3 G80 را با کاربردی بودن واگن سری 3 ترکیب کرد. این واگن سریع پیشنهادی عالی برای مشتریانی است که به دنبال یک شاسی بلند پرقدرت هستند، اما از ارتفاع شاسی بلند خوششان نمی‌آید.

بخش M بی ام و تمام تلاش خود را می‌کند تا M3 G81 تورینگ یک محصول M واقعی باشد. بدنه توسط گروهی از ربات‌های دقیق ساخته می‌شود که تمام جوشکاری‌های لازم برای ساخت یک بدنه پایدار و محکم را انجام می‌دهند. ربات‌های کنترل کیفیت جوشکاری‌ها در تمام نقاط بدنه را با دقت بررسی می‌کنند.

سپس بدنه به قسمت رنگ‌آمیزی منتقل می‌شود، که شامل گروهی از هنرمندان باتجربه و ربات‌های نقاش است که خودرو را طی چندین مرحله با همکاری یکدیگر رنگ می‌کنند. در این ویدیو، M3 تورینگ‌ها با رنگ‌های خاص از جمله بنفش و سبز لیمویی رنگ‌آمیزی می‌شوند. محصول نهایی واگنی است که قطعاً لیاقت نشان بی ام و M3 را دارد.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران