وعده جدید به متقاضیان رزرو قرعه کشی خودرو: در مراحل بعدی خودرو می‌گیرید!

طی چند روز گذشته شاهد حاشیه‌های زیادی پیرامون سامانه تخصیص خودرو در قالب قرعه کشی بودیم. برخی از افراد که در ابتدا به عنوان برنده معرفی شده بودند، پس از مدتی به لیست ذخیره یا رزرو منتقل شدند که این اقدام واکنش و انتقاد آن‌ها را به همراه داشت. حال رییس سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان در واکنش به این اتفاقات، وعده داده است تا در دورهای بعدی به افراد لیست رزرو خودرو تعلق گیرد. وی همچنین مشکل پیش آمده را ناشی از عدم تفکیک منتخبان ذخیره و منتخبان اصلی عنوان کرد.

صدیف بیک‌زاده در ادامه گفت: 12 هزار نفر به عنوان افراد لیست ذخیره در قرعه کشی خودرو انتخاب شدند اما این موضوع به صورت شفاف در سامانه ذکر نشد. بنابراین فرد برنده نمی‌دانست که در لیست اصلی قرار دارد یا لیست ذخیره. عدم اطلاع رسانی درست خودروسازان نیز این مساله را دامن زد و در نتیجه نگرانی‌های متقاضیان دو چندان شد. حال طبق هماهنگی‌های انجام شده و در قالب یک ساز و کار مشخص، خودروهایی به منتخبان لیست رزرو در قالب طرح های فروش فوری، فروش فوق‌العاده و پیش فروش تخصیص خواهد یافت.

نظرات
 
 
 
امیر 1401/3/19
واستن تا بگیرن... خودروسازان ما ادم نمیشن تا وارداتو ازاد نکنن
فرامرز جاوید 1401/3/19
چرا با اعصاب مردم بازی می کنید ؟! من بعد از 36 سال کامندی و بازنشستگی اولین بار بود در قرعه‌کشی خودرو برنده می شدم که آن هم فدای بی‌تدبیری شما شد ! از قدیم گفتن انصاف نصف دین است پس در نصف دینتان شک کنید
اسد 1401/3/23
اگه رزروا دوره بعدی برنده هستن. یعنی قرع کشی مرحل بعدی مابقی نباید ثبت نام کنن چون برنده ها دیگه مشخصه

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران