موضوعات داغ

بیوک انویستا برای بازار چین، توجه جنرال موتورز به شرق آسیا

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
عکس مطلب اول

بیوک در اوایل این ماه کانسپت الکترا ایکس را معرفی کرد. در آن زمان، بیوک اعلام کرد که این مدل برای نمایش زبان طراحی جدید این شرکت طراحی شده است، و همچنین آغازگر نسل جدیدی از خودروهای برقی بیوک در چین با پلتفرم اولتیوم جنرال موتورز خواهد بود.

حالا اولین تصاویر از انویستا جدید منتشر شده است که خیلی شبیه الکترا ایکس به نظر می‌رسد. اما طبق گفته وزارت صنعت و فناوری اطلاعات چین، مهم‌ترین تفاوت آن‌ها این است که انویستا از موتور احتراق داخلی 1.5 لیتری با توان 177 اسب بخار بهره می‌برد.

مشخصات فنی خودرو نشان می‌دهند که سرعت نهایی آن 205 کیلومتر در ساعت و وزن آن بین 1415 تا 1435 کیلوگرم است.

بیوک انویستا

انویستا یک کوپه کراس‌اوور با چراغ‌های جلوی بلند و باریک در دو طرف لوگوی سه‌سپر جدید بیوک است. در زیر آن‌ها یک دریچه هوای بزرگ با نوارهای کرومی افقی قرار دارد.

سایر نکات مهم شامل پوشش‌های پلاستیکی روی بدنه و شیشه جلوی منحنی هستند که با سقف شیبدار یکپارچه می‌شود. این مدل همچنین دارای سقف شیشه‌ای پانورامیک، چرخ‌های آلیاژی 18 اینچی و چراغ‌های عقب بلند و باریک است. نسخه اسپورت GS هم با تریم مشکی قابل سفارش است.

طول این انویستا 4.6 متر، عرض آن 1.8 متر، ارتفاع آن 1.5 متر و فاصله بین دو محورش 2.7 متر است. رقم آخر با شورلت سیکر جدید یکی است،‌ چون این دو مدل از پیشرانه مشابه بهره می‌برند.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد