نیسان 370Z پلیس توکیو می شود

درست است که خودروهایی مانند دوج چارجر یا فورد Taurus خودروهای جذابی برای استفاده در ناوگان پلیس هستند، اما به تازگی پلیس توکیو خودرویی فراتر از اینها را برای خود انتخاب کرده و آخرین مدل از نیسان 370Z را به خدمت گرفته است. این نیسان که البته در نسخه Nismo استفاده شده قطعاً به جذابیت خودروهای استفاده شده در پلیس دوبی نیست ولی مطمئناً از خودروهای پلیس دیگر کشورها از جمله آمریکا بهتر و جذاب تر است.
نیسان در طی مراسمی این سه خودرو را به پلیس توکیو تحویل داده است تا در برقراری امنیت و نظم ترافیکی ژاپن سهمی داشته باشد.
نیسان 370Z نیسمو از یک موتور 6 سیلندر 3.7 لیتری بهره می برد که می تواند حداکثر توان 350 اسب بخار را تولید کند. نسخه نیسمو به یک شاسی و تعلیق تیون شده نیز مجهز است و می تواند در بالا بردن عملکرد این خودرو تاثیرگذار باشد.
رئیس پلیس توکیو گفته که بسیار مفتخر است که می تواند از این دو خودرو در پلیس استفاده کنند ولی امیدوار است که هیچ کس نیسان 370Z نیسمو پلیس را در آینه خود جهت متوقف شدن نبیند و مجبور نباشند که از آنها استفاده کنند.

نظرات
 
 
 
Babak 1395/3/5
مگه ژاپن به پليس اصلا نيازى داره؟
Erfan 1395/3/6
عاشق کشور ژاپنم . مودب ترین مردم دنیا و یکی از ابر قدرت های صنعت و تکنولوژی .
سهیل 1396/1/9
ماهم تازگیا سراتو 1600 دنده ایه سایپارو به عنوان ماشین پلیس انتخاب کردیم

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران