سایپا کوییک 45 امین خودروی پرفروش جهان در سال 2021 شد! + جدول

عکس نویسنده
محسن آل طه
نویسنده

به تازگی پرفروش ترین خودروهای جهان در سال 2021 به تفکیک مدل اعلام شده اند. در لیست 100 خودروی پرفروش جهان در سال گذشته میلادی، یک خودروی ساخت داخل به چشم می خورد. خودروی سایپا کوییک که سال 2020 در رتبه 98 جهان بود، با رشد چشمگیر 60 درصدی حال خود را در رتبه 45 امین خودروی پرفروش جهان قرار داده است! رتبه ای عجیب که آن را بالاتر از خودروهای معروفی مثل فولکس واگن گلف، پژو 208، نیسان کیکس و یا هیوندای سانتافه قرار داده است!

رتبه هایی در شرایط محدود و بازار بسته

با وجود اینکه کوییک توانسته با فروش 273 هزار دستگاهی خود را در رتبه 45 جهان قرار دهد، اما باید به این نکته اشاره کرد که این خودرو در شرایط بسیار محدود و بسته بازار ایران توانسته به چنین فروشی دست یابد و قطعاً اگر این هاچ بک سایپا در کنار رقبای بزرگی در بازار آزاد و رقابتی قرار بگیرد، بعید به نظر می رسد که بتواند چنین یکه تازی کند.

پرفروش ترین خودروهای جهان در سال 2021

منبع: fiatgroupworld.com

لیست پرفروش ترین خودروهای جهان 2021

نظرات
 
 
 
میلاد 1401/3/25
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
پراید از روی اجبار خیلی بیشتر از این خریداری هم شده بود 1401/3/25
چقدر خوب که این مطلب رو اعلام کردید
این اتفاقا نشون میده جایی که شما محکومی به خرید چیزی مثل کوئیک هیچ قیاسی با جایی که حق انتخاب داری نداشته و نخواهد داشت.

اگر شما اقدام به خرید هریک از محصولات کمپانی معظم جنرال موتورز بفرمایید این شرایط برقرار است که از دم قسط بدون هیچ پیش پرداختی، بدون هیچ درصد سود بانکی حتی! ماشین رو با خدمات و پشتیبانی مثال زدنی ببرید خانه و از یکماه بعدش در صورت رضایت شروع به پرداخت ماهیانه وجه بفرمایید

در این یک ماه هم فرصت دارید اگر به هر دلیلی نارضایتی از ماشین دارید ماشین رو برگردونید و یکی دیگه تحویل بگیرید بدون اینکه دلیلی ازتون بخواهند حتی میشه با یک مدل از دیگر محصولات همون شرکت تعویضش کرد

یعنی شما اول ماشینو می‌برید بعد اقدام به پول دادن می کنید با اون کیفیت ذکر شده از خدمات تا....
حال مقایسه بفرمایید با ایران خودرو!!!!

که اول پول رو میدید حال اینکه این پول چند برابر ارزش جنس دریافتی است بماند، و یک جنس پر از عیب ایراد رو تحویل میدن، و میگن اگر مشکلی داره به نمایندگی مراجعه کنید، اینکه نمایندگی چه برخورد و رفتاری داره در جهت رفع اون اشکالات هم که بی شک کیسه اش به تن غالب دوستان مالیده!

این فروش چه ربطی به آن فروش می‌تواند پیدا کند؟!
احسان محمدي 1401/3/25
والا با اين كيفيت موندم چرا اول نشده. بعد سه ماه تاخير هفته پيش ماشين رو تحويل گرفتم. پشت سرعت گير كه ترمز ميزنم خود بخود خاموش ميشه ماشين.
رازی 1401/3/25
حتی عکسشم بی کیفیه!
فرشید 1401/3/26
خخخخخ
هومن 1401/3/27
به لیست که نگاه میکنی بیشتر غم انگیزه موضوع
مصطفی 1401/3/27
سلام،این موفقیت نیست،مردم از روی ناچاری و ترس از حفظ سرمایه روی به خرید چنین ماشینی آوردن وگرنه روش مانور ندهید.
حسن 1401/3/29
بنظر شما یه ایرانی با توجه به اقتصاد درون ایران و تورم جت فالکنی گزینه بدتر کوئیک وساینا در ایران حتما رتبه اول رو میاورد چون مردم ایران مجبور هستن این سطلهای زباله رو بخرن
خنده سال 1401/3/31
باابا بیخیال بشید چون انحصاری هستش مگه مردم ایران گزینه دیگه ای دارن واردات رو آزاد کنید ببینید تو اخر لیسته کی این ارابه هارو میخره مردم رو از این بیشتر ناراحت نکنید
جعفر 1401/4/3
کوییک به تنهایی نیست اگه دقت کنینن زده تیبا/کوییک
یعنی تیبا هاجبک و کوییک جمعا

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران