گزارش تصویری از گردهمایی بلیزرها در ایران مال + عکس

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده

شورولت بلیزر یکی از خودروهای خاطره‌انگیز و قابل احترام برای ایرانیان است که پس از گذشت چهار دهه، همچنان طرفداران بسیاری در کشورمان دارد. سال‌ها پیش نسخه‌های بسیاری از شورولت بلیزر در قالب‌های بدنه مختلف به کشورمان وارد شدند که اکثر آن‌ها در نسخه دو در شاسی بلند و نسخه دو در پیکاپ موسوم به شورولت بلیزر کاستوم هستند.

شورولت بلیزر

به همین بهانه مالکان و علاقمدان به شورولت بلیزر و سایر خودروهای آفرودی آمریکایی، گردهمایی را در پارکینگ مجموعه ایران مال ترتیب دادند. این گردهمایی از ساعت 11 الی 15 روز جمعه 27 خردادماه 1401 برگزار شد و علاوه بر نسخه‌های مختلف شورولت بلیزر، سایر خودروهای آمریکایی همچون دوج رام، دوج چلنجر، شورولت CK و جیپ چروکی نیز در این همایش حضور داشتند. در ادامه شما را به مشاهده تصاویر گردهمایی بلیزرها در ایران مال دعوت می‌کنیم:

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران