جک T8 دیزلی 4x4 با نام ایو کراس 4

خودروی جک فریسون T8 دیزل 4x4 بالاخره تحت برند ایتالیایی EVO و با نام Evo Cross 4 وارد بازار اروپا شد. البته ظاهر ماشین دستخوش تغییراتی شده و حالت جوان‌پسندتری پیدا کرده است. کراس 4 در بازار ایتالیا با قیمت 29.9 هزار یورو به فروش می‌رسد.

در نمای جلو، جلوپنجره کرومی بزرگ جای خود را به یک جلوپنجره اسپرت تر مشکی‌رنگ با الگوی کندوی عسل داده و نام EVO در وسط آن به چشم می‌خورد. نمای عقب ولی تغییر خاصی پیدا نکرده و تنها لوگوی EVO به آن اضافه شده است.

نمای عقب اوو کراس 4

درون کابین با همان متریال و طراحی مشابه با فریسون T8 ساخته شده، ولی صندلی‌ها با چرم مصنوعی روکش شده‌اند. سیستم اطلاعات سرگرمی شامل یک نمایشگر لمسی 9 اینچی می‌شود و از اندروید اوتو و اپل کارپلی پشتیبانی می‌کند.

پیکاپ ایو کراس 4 به پیشرانه دیزلی 2 لیتری مجهز است و 136 اسب بخار قدرت و (احتمالا) 320 نیوتن متر گشتاور تولید می‌کند. گیربکس از نوع 6 سرعته دستی بوده و به سیستم رانندگی چهارچرخ متصل است. این خودرو مصرف سوخت بهینه‌ای دارد.

بخشی از کابین اوو کراس فور

خودروی کراس 4 ایو از فرمان هیدرولیک بهره می‌گیرد. این ماشین در قسمت جلو از سیستم تعلیق مستقل از نوع جناقی دوبل با فنر مارپیچ، و در قسمت عقب از تعلیق غیرمستقل فنری تخت استفاده می‌کند. زاویه تهاجم 31 درجه و زاویه فرار 24 درجه از مشخصات آفرود ماشین به حساب می‌آیند.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران