موضوعات داغ

تصاویر جاسوسی مرسدس بنز کلاس S فیس لیفت لو رفتند

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
عکس مطلب اول

مرسدس بنز کلاس S برای سال 2025 یک بروزرسانی جزئی را دریافت خواهد کرد. این بروزرسانی بیشتر در نمای جلو خودرو اتفاق خواهد افتاد، جایی که در تصاویر جاسوسی با پوشش‌های استتار به خوبی محافظت شده است.

نسل فعلی مرسدس بنز کلاس S با کد اتاق W223 شناخته می‌شود. این نسل در سال 2020 معرفی شد و از سال 2021 در بازار حضور دارد. مرسدس عادت دارد تا خودروهایش را در اواسط چرخه عمر فیس‌لیفت کند، از این رو طبیعی است که مرسدس بنز کلاس S فیس‌لیفت را در اواخر سال 2024 یا اوایل سال 2025 شاهد باشیم.

انتظار می‌رود عمده تغییرات مرسدس بنز کلاس S فیس‌لیفت به چراغ‌های جلو و عقب و همچنین جلوپنجره ختم شوند. مرسدس بنز کلاس S در حال حاضر با موتورهای توربوشارژر سه لیتری خطی شش سیلندر یا هشت سیلندر خورجینی چهار لیتری با توربوشارژر دو قلو عرضه می‌شود. حال این احتمال وجود دارد که برای نسخه فیس‌لیفت، یک پیشرانه هیبریدی نیز به انتخاب‌ها افزوده شود.

مرسدس بنز کلاس S فیس لیفت

همچنین مرسدس تصمیم دارد تا نسخه AMG از سدان لوکس خود را به بازار عرضه کند. این نسخه مرسدس بنز S 63 نام خواهد داشت که از پیشرانه هیبریدی مشترک با کوپه AMG GT 63S E Performance 2023 بهره خواهد برد. پیشرانه این خودرو از ترکیب موتور V8 توئین توربو و سیستم هیبریدی خفیف تشکیل شده است که در مجموع 843 اسب بخار قدرت تولید می‌کند.

مرسدس بنز کلاس S با کد اتاق W223، آخرین نسل از این خودرو با موتور احتراق داخلی خواهد بود. محصولات مرسدس بنز از سال 2025 براساس پلتفرم‌های برقی خالص ساخته خواهند شد و تا سال 2030، تنها خودروهای برقی توسط این برند آلمانی تولید خواهند شد.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد