زمان اعلام نتایج قرعه کشی دومین مرحله فروش خودرو در سامانه یکپارچه

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده

پیرو برگزاری دومین مرحله فروش خودرو در سامانه یکپارچه طی هفته گذشته صبح امروز شنبه 1 مردادماه قرعه‌کشی این مرحله در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو برگزار شد.

متقاضیانی که طی هفته گذشته در سامانه ثبت نام کردند، فردا یک‌شنبه 2 مرداد ماه با ورود به سامانه sale.iranecar.com از نتایج قرعه کشی این سامانه مطلع شوند.

طبق گفته قالیباف سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت، نتایج این قرعه کشی از ساعت 17 روز یک‌شنبه دوم مرداد در سامانه یکپارچه اطلاع رسانی خواهد شد.

پیرو این گزارش مجموعا 6 میلیون و 57 هزار نفر در این مرحله دوم از فروش خودرو در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو شرکت کرده‌اند و بعد از صحت‌سنجی و استخراج آمار واجدان شرایط 104 هزار خودرو به متقاضیان خرید خودرو اختصاص خواهد یافت.

دومین مرحله فروش خودرو در سامانه یکپارچه طی هفته گذشته با حضور تعدادی از شرکت های خودروساز و به مدت 3 روز انجام شد.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران