با جدیدترین پروژه های تیونینگ منصوری آشنا شوید، 2 میباخ S-Class

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

شرکت منصوری، تیونر معروف دنیای خودرو این بار دست روی دو سدان لوکس میباخ کلاس S گذاشته و با اعمال تغییرات مختلف و البته محتاطانه و هماهنگ با سلیقه مشتریان، موجب بهبود ظاهر و عملکرد آنها شده است.

معمولا در فرایند تیونینگ، از فیبر کربن برای تغییر چهره و ظاهر خودرو، رکاب‌ها، پوشش آینه‌های جانبی و دیفیوزر عقب استفاده می‌شود. دیفیوزر عقب می‌تواند فاقد یا دارای چراغ ترمز مرکزی باشد. یک اسپویلر روی سقف و اسپویلر دیگر روی درب صندوق عقب، بدنه تیون شده ماشین را کامل می‌کنند. ولی میباخ های جدید منصوری به شیوه‌ای متفاوت تغییر یافته‌اند.

تیونینگ میباخ

میباخ های S580 و S680 منصوری دارای بدنه دورنگ بوده که همخوانی چندانی با واژه «محتاطانه» ندارند. در عوض رینگ‌های 22×9 اینچی در قسمت جلو و رینگ‌های 22×10.5 اینچی در قسمت عقب با سرپوش اسپرت Mansory جذابیت بسیاری به خودرو بخشیده‌اند.

تیونینگ میباخ توسط منصوری

منصوری همچنین تغییراتی را در کابین خودروهای میباخ به وجود آورده و علاوه بر کاربرد چرم مخصوص و متناسب با کلاس لوکس S، فضای داخلی را با فرمان اسپرت، مجموعه پدال‌های آلومینیومی، کف‌پوش جدید و غیره زیباتر کرده است.

کابین میباخ جدید

البته تغییرات تیونینگ جدید تنها به ظاهر و کابین خودرو محدود نمی‌شود. میباخ های S580 و S680 حالا به یک واحد کنترل الکترونیکی بهبودیافته (Performance PowerBox) مجهز هستند که در کنار سیستم اگزوز چهارگانه اسپرت، توان و گشتاور آن‌ها را تقویت کرده است.

طبق ادعای منصوری، قدرت و گشتاور میباخ S580 جدید به ترتیب به 592 اسب بخار و 820 نیوتن متر می‌رسد، در حالی که تیونینگ میباخ S680 باعث افزایش قدرت به 710 اسب بخار و همین‌طور افزایش گشتاور به 1000 نیوتن متر شده است.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران