موضوعات داغ

حضور موفق گروه صنعتی آمیکو در نمایشگاه حمل‌ و نقل اصفهان

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

مدیر روابط عمومی آمیکو در گفت‌وگویی از حضور موفق آمیکو در نمایشگاه حمل ونقل و ترانزیت و نمایشگاه جامع مدیریت شهری (خدمات شهری) که به صورت همزمان در اصفهان از چهار الی هفت مرداد ماه برگزار شد خبر داد.

این رویداد شاهد حضور شرکت های بزرگ‌خوددرو ساز بود یکی از این شرکتهای بزرگ خودروساز که طی سالهای گذشته توانسته با محصول پیکاپ خود جایگاه ویژه ای میان مشتریان خودرو به خود اختصاص دهد شرکت ارس خودرو دیزل(آمیکو) است، آمیکو با محصولات متنوع کار و تجاری توانسته بازار مناسبی را در بین رقبا برای خود بوجود بیاورد و سهم قابل توجه ای از بازار را دراختیار بگیرد.

غلامحسین بی ریا مدیر روابط عمومی گروه صنعتی آمیکو درخصوص برنامه های آمیکو و دلایل حضور آمیکو در نمایشگاه حمل و نقل اصفهان اظهار داشت :نمایشگاه ترانزیت حمل ونقل اصفهان از تاريخ 4 الي 7 مرداد 1401 در محل نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان اصفهان برگزار شد. ما در قالب دو نمايشگاه در اصفهان حضور داشتيم؛ و با توجه به عنوان نمایشگاه (نمايشگاه مديريت و خدمات شهري و نمايشگاه حمل و نقل و ترانزيت) گروه صنعتی آمیکو تصمیم گرفت با محصولات پیکاپ آسنا و کامیون ده چرخ 2631 که كاربري كمپرسي و میکسر دارد در این نمايشگاه حضور پیدا کند استقبال خيلي خوبي در این ایام‌ از نمايشگاه شد،و خودروي پيكاپ آسنا و آسنا آفرود مورد استقبال بازدید کنندگان قرار گرفت و مردم خوب اصفهان توانستند محصولات آمیکو را از نزدیک بازدید نمایند، در نمایشگاه مديريت شهري و خدمات شهري،شهرداران و معاونین و مقامات شهرداریهای شهرهاي اصفهان ،ماهشهر،مشهد و سایر شهرها از این نمایشگاه بازدید نمودند و با محصولات آمیکو آشنا شدند.

غرفه آمیکو در نمایشگاه حمل ونقل اصفهان

بی ریا در ادامه افزود اين نمايشگاه با همكاري نمايندگي 1103 آخوندي و 1105 مختاري برگزار شد و در این نمايشگاه شرایط فروش نقدی و اعتباری برای مشتریان محترم استان اصفهان در نظر گرفته شد.

گروه صنعتی آمیکو با شبكه گسترده خدمات پس از فروش در سرتاسر ايران با بيش از 50 نمايندگي فعال و موجودی کافی قطعات يدكي همه خودروها در سایت جلفا و انبار تهران وهمچنین انبارهای مجهز نمايندگي‌ها آمادگی ارایه خدمات به مشتریان محترم را دارد.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد