سایپا در نمایشگاه خودرو مشهد از چانگان Uni-T رونمایی می کند

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده

گروه خودروسازی سایپا که در تلاش است تا حضور و بروزی پر قدرت به منظور مشتری مداری در سراسر کشور داشته باشد، بزرگ‌ترین سالن بیست و دومین نمایشگاه بین المللی خودرو مشهد را به خود اختصاص داد.

به گزارش خودروبانک ، گروه خودروسازی سایپا که این روزها به واسطه محصول جدید چانگان به صدر اخبار خودرویی بازگشته است از اصلی‌ترین شرکت‌های حاضر در بیست و دومین نمایشگاه خودرو مشهد خواهد بود.

گروه خودروسازی سایپا پس از حضور در نمایشگاه خودرو شیراز در حالی به مشهد خواهد رفت که تولید و عرضه چانگان یونی-تی را به صورت جدی پیگیری می‌کند.

چانگان یونی-تی

سایپا در نمایشگاه خودرو مشهد سالن 4000 متری عطار را به خود اختصاص داده است که نشان از فعالیت گسترده در این رویداد مهم خودرویی کشور دارد.

با توجه به حضور پرقدرت در نمایشگاه مشهد انتظار می‌رود تا گروه خودروسازی سایپا با شرکت های سایپا، پارس خودرو، زامیاد، سایپا دیزل، سایپا یدک، ستکو، رایان سایپا، ایندامین، خدمات فنی رنا، فنر سازی زر، رادیاتور ایران و ... به عنوان زیرمجموعه‌های این گروه در مشهد حاضر شود و دستاوردهای خود را به نمایش عمومی بگذارد.

گروه خودروسازی سایپا در سالن عطار بیست و دومین نمایشگاه بین المللی خودرو مشهد در روزهای 9 تا 12 شهریورماه جاری و از ساعت 16 تا 22 شب میزبان بازدیدکنندگان و علاقمندان خواهد بود.

نظرات
 
 
 
رامین 1401/5/23
مهم اینه با موتور 1.5 لیتری نباشه و با 2 لیتری عرضه بشه که کاملا بعیده.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران