تحویل خودروهای فردا SX5 به مشتریان در حال انجام است

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده

خودروسازی فردا از استمرار روند مناسب تحویل خودروهای SX5 ثبت نامی مشتریان خبر داد.

بنا بر اعلام این گروه خودروسازی، روند تحویل خودروهای ثبت نامی به مشتریان همچنان ادامه داشته و با روی خط رفتن این محصول در سایت بروجرد نیز روند تولید و تحویل خودروهای فردا موتورز شتاب بیشتری خواهد گرفت.

شایان ذکر است سایت جدید خودروسازی فردا در بروجرد به زودی وارد مدار تولید خواهد شد؛ با وارد شدن این سایت به چرخه تولید محصولات فردا موتورز، علاوه بر تسریع تولید و شتاب در روند تحویل خودروهای ثبت نامی، سبد محصولات این گروه خودروسازی نیز متنوع‌تر خواهد شد.

طبق اعلام این شرکت، تولید آزمایشی محصولات فردا موتورز در سایت بروجرد آغاز شده و به زودی به تیراژ انبوه خواهد رسید.

خودروی FMC SX5 یکی از محصولات پرفروش و پرطرفدار فردا موتورز در کلاس کراس‌اوور است که به دلیل کیفیت مناسب، قیمت رقابتی و شرایط منعطف فروش آن با استقبال قابل توجهی روبرو شده است

نظرات
 
 
 
مجید 1401/5/27
ملت گاو شتر پلنگ همیشه در صحنه تحریم کنین خرید این آشغال های چینی بیخود که به قیمت شاسی بلند 6ای روز دنیا میکنن تو پاچه تون ملت ابله
رامین 1401/8/17
حواله نقدی ۱۷ اردیبهشت T5 هنوز هیچ خبری نیست.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران