حمایت وزیر صمت از ایجاد مرکز تست تصادف خودرو ISQI در حاشیه نمایشگاه تحول صنعت خودرو

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده

وزیر صنعت معدن و تجارت در بازدید از نمایشگاه تحول صنعت خودرو از غرفه شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی، سید رضا فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت در بازدید از نمایشگاه تحول صنعت خودرو از غرفه isqi بازدید کرد و سعید تاجیک مدیرعامل شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران طی این بازدید گزارش مختصری از پیشرفت پروژه مرکز تست تصادف خودرو ها را ارائه نمود.

گفتنی است مرکز تست تصادف خودروها با هدف ارتقای ایمنی و کیفیت خودروهای تولیدی کشور برای اولین بار و با سرمایه گذاری شرکت isqi و در کنسرسیوم مشترک با شرکتهای آذین خودرو ، رایزکو و آرتاویل تایر در مرحله تامین تجهیزات و زیرساخت قرار دارد و طبق برنامه ریزی انجام شده طی دو سال به بهره برداری خواهد رسید و خودروسازان را از انجام تست های هزینه بر در خارج کشور بی نیاز کرده و منجر به کاهش محسوس ارزبری می شود.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران