جتور T-1، اولین شاسی بلند قدرتمند چری در نمایشگاه خودرو چنگدو

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

در نمایشگاه خودروی چنگدو ۲۰۲۲، اولین شاسی بلند قدرتمند جتور با نام جتور T-1 به عنوان یک شاسی بلند اندازه متوسط معرفی شد. دو نسخه ۵ صندلی و ۷ صندلی از این مدل در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۳ عرضه خواهد شد.

جتور T-1 سبک طراحی متفاوتی نسبت به مدل‌های کنونی جتور دارد و از خطوط بدنه خشن بهره می‌برد. چراغ‌های جلو با جلوپنجره میانی با لوگوی جتور یکپارچه شده‌اند و در جلوی خودرو یک روکش مشکی ضخیم ضدخراش قرار دارد.

جتور T-1، اولین شاسی بلند قدرتمند چری

در کنار بدنه می‌توان خطوط طراحی بالای گلگیرها و خطوط تزئینی را مشاهده کرد. این شاسی بلند جدید به تایر‌های آفرود مجهز است، و از دستگیره های درب مخفی و سقف شناور بهره می‌برد. سبک طراحی کلی آن مشابه فورد برانکو، تانک ۳۰۰، لندرور دیفندر و مدل‌های دیگر است. طول مدل ۵ نفره در حدود ۴.۸ متر و طول مدل ۷ نفره در حدود ۴.۹۵ متر است.

فضای داخلی جتور T-1 از سبک طراحی خشن با نمایشگر کنترل مرکزی شناور بهره می‌برد. این مدل با موتورهای ۱.۶ لیتری، 2 لیتری و پیشرانه‌های هیبریدی و سیستم رانندگی دو چرخ محرک و چهار چرخ محرک عرضه خواهد شد.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران