موضوعات داغ

گزارش تصویری از غرفه گروه صنعتی آمیکو در نمایشگاه خودرو مشهد + عکس

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

گروه صنعتی آمیکو با انواع محصولات تجاری سبک و سنگین در نمایشگاه مشهد حضور پیدا کرده است.

در حاشیه برگزاری نمایشگاه خودرو مشهد از 9 الی 12 شهریورماه 1401 در محل برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی شهر مشهد، گروه صنعتی آمیکو به عنوان یکی تولیدکنندگان به‌نام خودروهای تجاری با انواع محصولات خود از جمله کامیون آمیکو 2631 و پیکاپ آمیکو در این نمایشگاه حضور فعال دارد.

پیکاپ آسنا شرکت آمیکو

محصول پیکاپ آسنا شرکت آمیکو به عنوان یکی از پیکاپ‌های قدرتمند بازار ایران محسوب می‌شود و در دو نسخه دنده دستی و اتوماتیک ارائه شده است. پیکاپ آسنا از یک پیشرانه 4 سیلندر 16 سوپاپه با حجم 2378 سی سی و مجهز به توربوشارژ بهره می‌برد و این موتور توان تولید حداکثر قدرت 218 اسب بخار در 5200 دور در دقیقه و حداکثر گشتاور 320 نیوتن متر در 2000 دور در دقیقه را دارا است و توان تولید از طریق گیربکس به هر دو محور انتقال پیدا می‌کند.

کامیون آمیکو M2631 محصول قدرتمند گروه صنعتی آمیکو

کامیون آمیکو M2631 یورو 5 +EEv دیگر محصول شرکت آمیکو در نمایشگاه خودرو مشهد است. این کشنده پرقدرت آمیکو از یک پیشرانه شش سیلندر توربوشارژ یورو 5 +eev با حجم 12 لیتر بهره می‌برد‌ که توان تولید ۴۰۰ اسب بخار قدرت و رقم قابل توجه ۱۹۵۰ نیوتن‌متر گشتاور را در دور 1500 RPM دارد.

شرکت ارس خودرو دیزل (آمیکو) در این نمایشگاه با همکاری نمایندگی 1202 گرمابی و نمایندگی 1212 روح آبادی حضور پیدا کرده است. غرفه شرکت در سالن مفاخر تالار ابوسعید غرفه 3 واقع شده است و علاقمندان امروز و فردا از ساعت 16 الی 22 می توانند از غرفه این مجموعه دیدن کرده و با محصولات این شرکت آشنا شوند.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد