گزارش تصویری از غرفه گروه صنعتی آمیکو در نمایشگاه خودرو مشهد + عکس

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده

گروه صنعتی آمیکو با انواع محصولات تجاری سبک و سنگین در نمایشگاه مشهد حضور پیدا کرده است.

در حاشیه برگزاری نمایشگاه خودرو مشهد از 9 الی 12 شهریورماه 1401 در محل برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی شهر مشهد، گروه صنعتی آمیکو به عنوان یکی تولیدکنندگان به‌نام خودروهای تجاری با انواع محصولات خود از جمله کامیون آمیکو 2631 و پیکاپ آمیکو در این نمایشگاه حضور فعال دارد.

پیکاپ آسنا شرکت آمیکو

محصول پیکاپ آسنا شرکت آمیکو به عنوان یکی از پیکاپ‌های قدرتمند بازار ایران محسوب می‌شود و در دو نسخه دنده دستی و اتوماتیک ارائه شده است. پیکاپ آسنا از یک پیشرانه 4 سیلندر 16 سوپاپه با حجم 2378 سی سی و مجهز به توربوشارژ بهره می‌برد و این موتور توان تولید حداکثر قدرت 218 اسب بخار در 5200 دور در دقیقه و حداکثر گشتاور 320 نیوتن متر در 2000 دور در دقیقه را دارا است و توان تولید از طریق گیربکس به هر دو محور انتقال پیدا می‌کند.

کامیون آمیکو M2631 محصول قدرتمند گروه صنعتی آمیکو

کامیون آمیکو M2631 یورو 5 +EEv دیگر محصول شرکت آمیکو در نمایشگاه خودرو مشهد است. این کشنده پرقدرت آمیکو از یک پیشرانه شش سیلندر توربوشارژ یورو 5 +eev با حجم 12 لیتر بهره می‌برد‌ که توان تولید ۴۰۰ اسب بخار قدرت و رقم قابل توجه ۱۹۵۰ نیوتن‌متر گشتاور را در دور 1500 RPM دارد.

شرکت ارس خودرو دیزل (آمیکو) در این نمایشگاه با همکاری نمایندگی 1202 گرمابی و نمایندگی 1212 روح آبادی حضور پیدا کرده است. غرفه شرکت در سالن مفاخر تالار ابوسعید غرفه 3 واقع شده است و علاقمندان امروز و فردا از ساعت 16 الی 22 می توانند از غرفه این مجموعه دیدن کرده و با محصولات این شرکت آشنا شوند.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران