گزارش تصویری از غرفه رخش در نمایشگاه خودرو مشهد + عکس

محل دائمی نمایشگاه‌های مشهد از تاریخ ۹ الی ۱۲ شهریورماه میزبان خودروسازان و مونتاژکاران متعددی است که جدیدترین محصولات خود را در معرض دید عموم قرار می‌دهند. شرکت‌های دولتی و خصوصی بسیاری در این رویداد مهم شرکت کرده و تیم مشتاق خودروبانک نیز در نمایشگاه حاضر شده تا اخبار مهم درباره خودروهای مختلف و حواشی مربوطه را برای شما بازگو کند.

غرفه‌های نمایشگاه مشهد با خودروی سنگین جذابیت و ابهت خاصی به خود گرفته است. از جمله شرکت‌های فعال در این حوزه، گروه رخش است که کامیون‌ها و کشنده‌های جدیدش را به نمایش گذاشته و بسیاری از خودرودوستان را محو تماشای آن‌ها کرده است.

رخش خودرو دیزل به عنوان نماینده اصلی و انحصاری کاماز روسیه (KAMAZ)، کشنده تک‌محور بنز آکسور 1842، میکسر بتن 10 چرخ جفت محور و همین‌طور کامیون رخش 2840 کمپرسی جفت محور را به مشهد آورده و به بازدیدکنندگان اجازه داده تا این محصولات را از نزدیک مورد بررسی قرار دهند. ظاهر جذاب این محصولات، سوژه عکاسی جالبی برای جوانان شده و به طور کلی غرفه رخش یکی از هیجان‌انگیزترین غرفه‌های نمایشگاه به حساب می‌آید.

توجه داشته باشید که افراد عادی از ساعت ۴ الی ۱۰ شب قادر به بازدید از نمایشگاه هستند. ضمنا حضور در غرفه‌های خودروسازان و مشاهده محصولات مختلف به پرداخت هزینه احتیاج ندارد.

نظرات
 
 
 
علی 1401/6/13
من یک سئوال اساسی ازین این بابایی که این مطلب رو نوشته دارم؟؟ کجاش جذاب بود خودروهای سنگین دهه هشتاد میلادی رو میگید جذاب چقد ملت کوریم؟ ؟؟؟؟
  • مهدی 1401/6/14
    کل کشور تو دهه هشتاد مونده .. وقتی چیزی وارد نمیشه معلومه که اینا جذاب میمونن

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران