موضوعات داغ

گزارش تصویری از غرفه رخش در نمایشگاه خودرو مشهد + عکس

عکس مطلب اول

محل دائمی نمایشگاه‌های مشهد از تاریخ ۹ الی ۱۲ شهریورماه میزبان خودروسازان و مونتاژکاران متعددی است که جدیدترین محصولات خود را در معرض دید عموم قرار می‌دهند. شرکت‌های دولتی و خصوصی بسیاری در این رویداد مهم شرکت کرده و تیم مشتاق خودروبانک نیز در نمایشگاه حاضر شده تا اخبار مهم درباره خودروهای مختلف و حواشی مربوطه را برای شما بازگو کند.

غرفه‌های نمایشگاه مشهد با خودروی سنگین جذابیت و ابهت خاصی به خود گرفته است. از جمله شرکت‌های فعال در این حوزه، گروه رخش است که کامیون‌ها و کشنده‌های جدیدش را به نمایش گذاشته و بسیاری از خودرودوستان را محو تماشای آن‌ها کرده است.

رخش خودرو دیزل به عنوان نماینده اصلی و انحصاری کاماز روسیه (KAMAZ)، کشنده تک‌محور بنز آکسور 1842، میکسر بتن 10 چرخ جفت محور و همین‌طور کامیون رخش 2840 کمپرسی جفت محور را به مشهد آورده و به بازدیدکنندگان اجازه داده تا این محصولات را از نزدیک مورد بررسی قرار دهند. ظاهر جذاب این محصولات، سوژه عکاسی جالبی برای جوانان شده و به طور کلی غرفه رخش یکی از هیجان‌انگیزترین غرفه‌های نمایشگاه به حساب می‌آید.

توجه داشته باشید که افراد عادی از ساعت ۴ الی ۱۰ شب قادر به بازدید از نمایشگاه هستند. ضمنا حضور در غرفه‌های خودروسازان و مشاهده محصولات مختلف به پرداخت هزینه احتیاج ندارد.

نظرات کاربران

2 نظر

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد

1401/6/13
من یک سئوال اساسی ازین این بابایی که این مطلب رو نوشته دارم؟؟ کجاش جذاب بود خودروهای سنگین دهه هشتاد میلادی رو میگید جذاب چقد ملت کوریم؟ ؟؟؟؟
1401/6/14
کل کشور تو دهه هشتاد مونده .. وقتی چیزی وارد نمیشه معلومه که اینا جذاب میمونن